سلیمی در تذکر شفاهی:

فتنه؛ پربسامدترین واژه در کلام رهبری است/ اولویت کرامت مردم است و نباید آدرس غلط داد

22 اسفند 1397 کد خبر : 9886111904 | بازدید : 908

نماینده مردم محلات در مجلس با بیان اینکه بحث فتنه پر بسامدترین واژه در کلام رهبری است و این موضوع فتنه نمایی نبود گفت: نباید به مردم آدرس غلط دهند و بهتر است به قواعد نظام پایبند باشید و اجازه یارگیری به نفوذی ها ندهید.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از کسب و کار نیوز، علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در جلسه علنی در تذکری شفاهی خطاب به علی مطهری گفت: من می‌خواهم یک سوال را مطرح کنم. سوال من این است. موضع ما نسبت به کسانی که قرآن و عکس امام را آتش زدند چگونه است؟ موضع ما با کسانی که گفتند مرگ بر اصل ولایت فقیه چگونه است؟ موضع ما نسبت به کسانی که گفتند نه غزه و نه لبنان چگونه است؟ موضع ما نسبت به کسانی که گفتند انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است چگونه است؟ آیا اولویت امروز ما مباحثی است که بعضی از عزیزان مطرح می‌کنند؟

 

سلیمی در انتقاد از جنجال‌های به وجود آمده اخیر در مجلس تاکید کرد: اولویت امروز ما شکم‌های گرسنه، بیکاری و زیاده خواهی دشمن است. اولویت امروز ما کرامت مردمی که برای صف برای چند کیلو گوشت می‌ایستدند است. اولویت امروز ما ۶۰ تن طلا است. آیا نمی‌خواهید از آدرس غلط دادن دست بردارید آدرس غلط ندهیم به نظام پایبند باشیم. اجازه ندهیم که نفوذی‌ها ورود کنند. آیا مستند “ایستگاه پایین دروغ ” را ندیده‌اید؟ آیا اینها نفوذی نبودند؟

 

نماینده مردم دلیجان در پایان تذکر خود خاطر نشان کرد: بحث فتنه پربسامدترین واژه در کلمات مقام معظم رهبری بوده است. موضوع فتنه است؛ فتنه نمایی نیست. آن کسی که می‌گوند اصل نظام نشانه است فتنه نمایی نمی‌کند بلکه خود فتنه است. جناب مطهری! شما بهتر از من می‌دانید ما همگی با فتنه مقابلیم. لطفاً درست از واژگان استفاده کنید.
تگها: صبح محلات, فتنه, بیانات رهبری, جنجال در مجلس, علیرضا سلیمی, نماینده محلات و دلیجان در مجلس, تذکر شفاهی, اولویت بندی کارهای مجلس

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *