فرماندار خمین؛

روکش و آسفالت جاده خمین - محلات مطالبه به حق مردم است

12 اسفند 1397 کد خبر : 9886111861 | بازدید : 7756

فرماندار خمین گفت: ترمیم روکش آسفالت جاده خمین - محلات مطالبه به حق شهروندان این شهرستان است.

 

«احمد طهرانی» در نشست بررسی راه های خمین افزود: دو بانده شدن این جاده و ترمیم روکش و آسفالت حد فاصل روستای میشیجان تا ورآباد به عنوان حادثه خیزترین مسیر ارتباطی این خطه، مورد تاکید مردم و مسئولان است.

وی ادامه داد: حد فاصل روستای میشیجان تا ورآباد به طول سه کیلومتر از پرحادثه ترین نقاط این راه است که به دلیل نداشتن دید مناسب، استانداردهای لازم و سرعت گاه های غیر استاندارد، سالانه قربانیان ترافیکی زیادی دارد.

وی، خواستار تسریع در روکش و آسفالت راه روستایی میشیجان در این مسیر ارتباطی شد و گفت: تعریض این جاده اهمیت زیادی دارد چرا که سوانح رانندگی در این جاده هرسال خانواده های زیادی را داغدار می کند. 

وی گفت: این شهرستان در مسیر اصلی ارتباطی کشور است و وضعیت نامناسب آسفالت و غیر استاندار بودن این راه باعث بروز حوادث ناگوار و نارضایتی مردم و رانندگان شده است .

وی ادامه داد: با پیگیری های مستمر 6 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات متوازن برای ترمیم و روکش آسفالت این راه ارتباطی تخصیص داده شده که با وجود تخصیص تاکنون اقدامی برای بهبود این راه ارتباطی نشده است.

فرماندار خمین افزود: راه ارتباطی خمین - محلات در زمره راه های قدیمی و به دلیل ارتباط غرب و مرکز کشور و تردد وسایل نقلیه از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

طهرانی بیان کرد: طول راه خمین - محلات 30 کیلومتراست که حدود 28 کیلومتر آن 2 بانده شده شده اما مابقی آن به دلیل عدم آزاد سازی، باقی مانده است .

وی بیان کرد: تا رفع مشکل آزاد سازی و 2 بانده شدن این راه از راه قدیمی استفاده می شود که این جاده نیازمند روکش و آسفالت است.

فرماندار خمین تاکید کرد: این مسیر باید تا قبل از سفرهای نوروزی روکش و آسفالت شود.

مدیرفنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: روکش و آسفالت این مسیر و راه قورچی باشی خمین به سازمان همیاری ها واگذار شده که به دلایلی از جمله افزایش بهای قیر تاکنون اجرایی نشده است.

«اصغر حمزه لو» ادامه داد: اعتبار طرح راه سازی خمین - محلات مصوب شده اما تاکنون تخصیص داده نشده است.

بررسی پل میان رودان، طرح مسکن مهر و راه خمین - شازند از دیگر موارد بررسی شده نشست فرماندار با مسئولان راه و شهرسازی استان مرکزی بود. 

پنج راه ارتباطی اصلی خمین 2 بانده شده و چهار خطه کردن 2 راه اصلی دیگر نیز در دست اقدام است.
تگها: صبح محلات, فرماندار خمین, محور محلات_خمین, شهرستان محلات, شهرستان خمین, روکش آسفالت, محلات, جاده محلات-خمین

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *