رئیس سازمان ملی استاندارد:

ضرورت توانمندسازی بانوان برای مشارکت بیشتر در جامعه

11 اسفند 1397 کد خبر : 9886111852 | بازدید : 462

رئیس سازمان ملی استاندارد در نخستین همایش بانوان نوآفرین در شهرستان محلات بر ضرورت توانمندسازی بانوان برای مشارکت بیشتر در جامعه تاکید کرد.

 

 

 

به گزارش صبح محلات به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ در نخستین همایش بانوان نوآفرین که در سالن فرهنگسرای شهر محلات برگزار شد بر لزوم مشارک و توانمندی هر چه بیشتر بانوان در جامعه تاکید شد. 

رئیس سازمان ملی استاندارد در این همایش گفت: تبادل تجارب و اطلاعات، بهره گیری از نظرات بانوان توانمند، بررسی مشکلات حوزه بانوان و ارائه راهکار از اصلی ترین محورهای این همایش است. 

خانم پیروز بخت افزود: در حوزه مشارکت اجتماعی زنان تا کنون اقدامات بسیاری صورت گرفته است و امید است با ایجاد ظرفیت ها ی بیشتر زمینه برای ظهور و بروز توانمندی های بانوان در جامعه فراهم شود. 

وی گفت: باید تلاش شود فرصت های برابر شغلی و اجتماعی برای بانوان در جامعه فراهم شود ، چرا که نقش بانوان به عنوان نیمی از جامعه ی ایرانی در توسعه سیاسی اقتصادی اجتماعی و فرهنگی بی بدیل است. 

دبیر این جشنواره هم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: 500 بانو برتر کارآفرین و نوآفرین در این همایش حضور دارند و افزایش انگیزه، ایجاد خود باوری و انتقال تجربیات بانوان موفق از اصلی ترین اهداف این همایش است.

براتی افزود: این همایش یک روزه در محورهای ارزش آفرینان، کارآفرینان، نقش آفرینان، هنر آفرینان برگزارشده است.

 

 

 

 
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, رئیس سازمان ملی استاندارد, پیروز, توانمند سازی بانوان, همایش بانوان نو آفرین

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *