متلاشی شدن باند سارقان در محلات

27 بهمن 1397 کد خبر : 9886111763 | بازدید : 4304

صبح محلات_ فرماندهی انتظامی شهرستان محلات گفت: در عمليات پليس شهرستان محلات، 4 سارق حرفه ای دستگیر و به دو فقره سرقت خودرو و يك فقره سرقت از يك ساختمان نيمه كاره در اين شهرستان اعتراف كردند.

Image result for ‫دستگیری 4 سارق‬‎

 

به گزارش صبح محلات، سرهنگ " جعفر شمس بیرانوند " فرمانده انتظامی شهرستان محلات گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت خودرو و وسایل ساختمان های نیمه کاره در سطح این شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس شهرستان محلات قرار گرفت. 

وي بيان داشت: ‌با آغاز تحقيقات تخصصي كارآگاهان پليس و مراقبت هاي نامحسوس و شبانه روزي آنان، سرانجام 4 نفر از سارقان مذکور شناسايي و پس از هماهنگي با دستگاه قضائي، هنگامی که درحال سرقت خودرويي پارک شده در سطح معابر شهری بودند، با انجام عملیاتی از سوی مأموران انتظامي کلانتری 11 شهرستان دستگیر شدند. 

این مقام انتظامی با اشاره به کشف تعدادی تلفن همراه، وسایل انجام سرقت و آلات استعمال مواد مخدر از متهمان یادآور شد: سارقان در بازجویی‌های انجام شده به دو فقره سرقت خودرو و يك فقره سرقت از ساختماني نيمه كاره در شهرستان محلات اعتراف کردند. 

سرهنگ بیرانوند در پایان با تأکید بر رعایت هشدارهای پلیسی از سوی شهروندان، به منظور پیشگیری از سرقت های مختلف افزود: متهمان پس از تشكيل پرونده، براي سير مراحل قانوني به دستگاه قضائي معرفي شدند. 
تگها: صبح محلات, باند سرقت, سرقت خودرو, شهرستان محلات, فرماندهی انتظامی محلات, دستگیری 4 سارق

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *