عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام؛

مجمع تشخیص مصلحت نظام با بدنه کارشناسی در حال بررسی FATF است/بدل سازی از انقلاب اسلامی به خاطر ارزش واقعی انقلاب اسلامی است/ غیرت ورزی روی آرمان‌های انقلابی و اسلامی برای همه لازم است

14 بهمن 1397 کد خبر : 9886111693 | بازدید : 1728

صبح محلات_عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کپی برداری و ساخت بدل از روی انقلاب اسلامی نشان دهنده ارزشمند بودن انقلاب اسلامی است چرا که هیچ کس برای جنس بی ارزش بدل و کپی نخواهد ساخت و تمامی جنبش‌های به اصلاح اسلامی که بویی از اسلام نبرده اند به زودی مضمحل خواهند شد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، دکتر محمدحسین صفارهرندی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از ظهر امروز در جمع نخبگان و دانشگاهیان شهرستان محلات ضمن تبریک چهلمین فجر انقلاب اسلامی گفت: بعد از گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی، امروز باید یک آسیب شناسی داشته باشیم.

وی ادامه داد: مسئولین و وابستگان به رژیم گذشته و در مواردی نیز جماعتی که سابقه مبارزه برای انقلاب را در کارنامه خود داشتند ولی انقلاب مطامع آنها را تامین نکرده بود از ابتدای استقرار نظام جمهوری اسلامی با رای منفی به جمهوری اسلامی مخالفت خود را نشان دادند.

 

برخی از مخالفین نظام و انقلاب با رسوخ در ارکان انقلاب به دنبال کارشکنی و توطئه هستند

صفارهرندی افزود: از مجموع همان 2 درصدی که به هر دلیل به نظام جمهوری اسلامی رای "نه" دادند، برخی به مقابله نظامی دست زدند و برخی نیز با رسوخ به جماعت انقلابی دست به توطئه زدند و حتی در زمان جنگ که همه مردم با یکپارچگی در حال دفاع از آب و خاک وطن بودند دائما کار شکنی میکردند که عده‌ای از آنها نیز با هم پیمان شدن با صدام علیه کشور جنگیدند و در نهایت با توهم ضعف نظام با طرح ریزی و شرکت در عملیت مرصاد، دنبال نابودی نظام بودند که موفق نشدند.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به برخی سخنان و نا سپاسی‌های رنج آور عده‌ای بیان کرد: در حاشیه جشنواره فیلم فجر شخصی گفته بود "ای کاش در کنار مجمع تشخیص مصلحت نظام، مجمع تشخیص مصلحت وطن نیز داشتیم" و عقبه‌ی این حرف به افرادی بر میگردد که در زمان جنگ نیز حاضر به مجاهدت برای دفاع از وطن نشدند و تنها ژست وطن پرستی و دوستی وطن را میگیرند.

 

حفظ وطن در مقابل دشمن خارجی، هنر نظام جمهوری اسلامی بود

وی اظهار کرد: هنر نظام جمهوری اسلامی این بود که پس از 200 سال اجازه نداد در جنگ 8 ساله بخشی از این وطن جدا شود و حتی مایه درس آموزی برخی از ملت‌ها نیز شد و امروز منظومه‌ای از جریان مقاومت را که الگو گرفته از اقلاب اسلامی است در سرتاسر منطقه شاهد هستیم.

صفارهرندی تاکید کرد: وطن توسط نظام حفظ شد و آیین نخست نظام حفظ وطن و وطن پرستی بود و همه‌ی نیروهای بسیجی، سپاهی، ارتشی و نیروهای انتظامی که شبانه روز در مقابل توطئه‌های دشمن ایستادگی کرده و می‌کنند وطن پرست ترین مردم هستند و امروز به اعتراف جهانیان ایران امن ترین نقطه جهان است و این در حالی ست که کشور توسط دشمنان و ناامن کنندگان جهانی محاصره شده است.

 

 

کسانی که امروز پرچم تعامل با آمریکا را در دست دارند روز 13 ابان را به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی انتخاب کردند

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، خائنین امروز به وطن و کشور را وارثین جماعت مخالف نظام و انقلاب از ابتدای مبارزات انقلابی و انقلابیون امروز را نیز وارث انقلابیون واقعی آغاز مبارزات با رژیم گذشته خواند و بیان کرد: متاسفانه کسانی که در دهه 60 جزو اقشار انقلابی و شمشیر کشیده روی مخالفین نظام بودند و جماعتی که به چپ اسلامی مشهور بودند و افرادی که در مجلس سوم روز 13 آبان را به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی تعیین کردند، امروز منتقد تقابل با آمریکا هستند و پرچم همراهی با آمریکا را به دست گرفته اند.

وی افزود: این سخنان و باعث حیرت جوانان امروزی شده است و به فرض قبول حرف این افراد از طرف نظام برای همراهی با آمریکا چگونه باید اعتماد کنیم که همین افراد در سال‌های آینده منتقد این رفتار و گفتار خود نیز نشوند.

 

امروز تنها کسانی دم از سازش با کدخدا میزنند که از رفتارهای افراطی گذشته خود بریده و پشیمان شده‌اند/ غیرت ورزی روی آرمان‌های انقلابی و اسلامی برای همه لازم است

صفارهرندی تاکید کرد: امروز تنها کسانی دم از سازش با کدخدا میزنند که از رفتارهای افراطی گذشته خود بریده و پشیمان شده‌اند و به خاطر ترس از دست دادن دستاوردهای دنیایی دچار این ذهنیت شده‌اند که باید سایه انقلابی بودن را از سر خود برداریم و همانند صدر اسلام، برخی بزرگان انقلاب، به خاطر دلبستگی و وابستگی به اهل و عیال و فرزندان، در مقابل انقلاب ایستادند.

این عضو مجمع تشخیص، غیرت ورزی روی آرمان‌های انقلابی و اسلامی در مقابل سخنان دشمنان جمهوری اسلامی را برای همه لازم دانست و افزود: بی عملی‌ها و بد عملی‌های برخی از مسئولین باعث رنجش مردم شده است و دود چنین رفتاری در چشم نظام خواهد رفت و مسائل را باید به صورت علمی و سنجیده بررسی کرد و امروز در مجمع تشخیص، بدنه کارشناسی در حال بررسی دیدگاه‌ها و جنبه‌های مختلف این پیمان نامه است و دیگر مجمع با موج‌های ایجاد شده تصمیم گیری نخواهد کرد.

 

در بحث FATF مجمع به دنبال مصلحت نظام، کشور و مردم است

صفارهرندی در تشریح اقدامات مجمع تشخیص مصلحت نظام در بحث تصویب FATF گفت: مجمع واقعا به دنبال مصلحت نظام، کشور و مردم است و برداشتن تحریم ها و کمک به معیشت مردم یک شاخصه اصلی است و اختلاف نظرهای موجود در مجمع به خاطر اختلاف نظر در کمک به برداشتن سایه تحریم‌ها از سر کشور است و این جدا از باور و اعتقاد ما به خدا و پیامبر است.

وی ادامه داد: در حالی که هیچ تضمینی برای حل مشکلات تحریمی کشور با تصویب FATF نیست از طرفی هم نپیوستن به آن قطعا زمینه ایجاد مشکلات جدید را برای کشور فراهم خواهد کرد و امروز که ما مجبور به دور زدن تحریم های ظالمانه هستیم با پیوستن به این پیمان نامه دیگر امکان دور زدن تحریم‌ها نخواهد بود.

 

 

شاگردان گذشته انقلاب اسلامی ایران، امروز به عنوان معلم شناخته می‌شوند

صفارهرندی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به کسانی که معتقدند در عین وابستگی به کشورهای خارجی الان میتوانستیم در اوج اقتدار و پیشرفت باشیم بیان کرد: پاسخ چنین افرادی در نگاه به کشورهای همسایه و وابسته به قدرت‌های غربی مانند امارات و عربستان است و همه باید بدانند امروز با وجود مشکلات فراوان در داخل کشور، بسیاری از کشورهای دنیا ایران را به عنوان یک معلم و الگو انتخاب کرده‌اند.

این عضو مجمع تشخیص تشریح کرد: امروز سید حسن نصر الله، شاگرد مکتب انقلاب، خود به عنوان معلم شناخته میشود و با ایجاد حزب الله سوریه، سوریه را از شر داعش نجات داد و عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن، که سالهاست در مقابل عربستان ایستاده است خود را شاگرد سید حسن نصرالله معرفی می‌کند.

 

انقلاب 40 ساله ایران در اوج شور و هیجان قرار دارد

وی افزود: در حالی که بسیاری معتقدند انقلاب‌ها در 40 سالگی دچار انفعال خواهند شد ولی امروز انقلاب اسلامی در حالی وارد 40 سالگی شده است که همچنان در اوج شور و هیجان روزهای اول قرار دارد و تلاش‌های برخی برای کپی برداری و ساخت بدل انقلاب اسلامی نیز به همین دلیل است.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در خاتمه خاطر نشان کرد: تلاش برای کپی برداری از انقلاب نشان دهنده ارزش آن است چرا که برای چیزهای بی ارزش هیچ گونه بدلی ساخته نمی‌شود و داعش، القائده و جنبش‌های به اصطلاح اسلامی که انقلاب را جنبشی شیعی معرفی می‌کنند بدل انقلاب اسلامی هستند و به همین دلیل به زودی مضمحل خواهند شد.

 

انتهای پیام/ی

 

 
تگها: صبح محلات, صفارهرندی, عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام, FATF, کار کارشناسی مجمع, مصلحت کشور و مردم, انقلاب اسلامی, دستاوردهای انقلاب

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *