قول مساعد استاندار برای آسفالت جاده روستایی "یکه چاه"

14 بهمن 1397 کد خبر : 9886111692 | بازدید : 2427

صبح محلات_استاندار مرکزی گفت: جاده روستایی "یکه چاه" محلات با مساعده دستگاه‌های استانی و کمک وزارت راه و شهرسازی تا سال آینده آسفالت خواهد شد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سید علی آقازاده، استاندار مرکزی در جریان سفر روز گذشته خود به شهرستان محلات، با حضور در روستای "یکه چاه" از توابع شهرستان محلات ضمن دیدار با مردم روستا و شرکت در جشن انقلاب، در جریان مسائل و مشکلات روستائیان قرار گرفت.

 

دهیار روستای "یکه چاه" در تشریح برنامه‌های شورا و دهیاری برای فراهم سازی مهاجرت معکوس روستائیان و موفقیت‌های بدست آمده طی 3 سال گذشته خواستار تکمیل آسفالت 11 کیلومتر باقی مانده از جاده این روستا و حل مشکل شبکه تلفن همراه و اینترنت همراه شد.

 

آقازاده، استاندار مرکزی در این دیدار و در سخنانی ضم گرامی داشت دهه مبارک فجر و با اشاره به اقدامات انجام شده در روستاهای استان و شهرستان گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی پیش رو، امکان تکمیل آسفالت جاده این روستا به صورت استانی وجود ندارد.

 

وی در ادامه از فرماندار و نماینده مردم در مجلس خواستار مساعدت و پیگیری موضوع اعتبارات و کمک‌های بخش دولتی برای تسهیل در اجرای این پروژه شد و اظهار کرد: در صورت مشارکت فرمانداری، وزارت راه و شهرسازی، بخشی از اعتبار مورد نیاز این پروژه را در استانداری تامین خواهد کرد.

 

استاندار مرکزی همچنین قول افتتاح و بهره برداری از این پروژه در صورت تامین اعتبارات تا دهه فجر سال آینده را داد.

 

آقازاده همچنین از برنامه ریزی برای حل مشکل شبکه تلفن همراه و اینترنت همراه تا پایان سال خبر داد.

 

 
تگها: صبح محلات, استاندار مرکزی, روستای یکه چاه, اینترنت همراه, آسفالت جاده روستایی, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *