افتتاح ۴۶ پروژه عمرانی و اقتصادی با ایجاد 289 فرصت شغلی در محلات

14 بهمن 1397 کد خبر : 9886111690 | بازدید : 2121

صبح محلات_ همزمان با دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور استاندار مرکزی 46 پروژه عمرانی و اقتصادی با سرمایه گذاری 327 میلیارد ریالی بخش دولتی و خصوصی در محلات افتتاح شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، همزمان با دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی استاندار مرکزی و جمعی از مدیران کل استانی با حضور در شهرستان محلات و با همراهی نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار محلات، بخشدار مرکزی، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر محلات و جمعی از مسئولین شهرستانی، 46 پروژه عمرانی و اقتصادی با سرمایه گذاری 327 میلیارد ریالی بخش دولتی و خصوصی با ایجاد 289 فرصت شغلی در محلات افتتاح شد.

 

سید علی آقازاده، استاندار مرکزی در بد ورود به شهرستان محلات، با حضور در مقبره شهدای گمنام شهر محلات، ضمن گلباران قبور شهدای گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و در ادامه با حضور در منزل شهیدان ولی الله و عبدالله خاکپور با خانواده این دو شهید دیدار و گفتگو کرد.

 

آقازاده در ادامه سفر خود به شهرستان محلات با حضور در یک واحد پرورش گل و گیاه، طرح توسعه این گلخانه در زمینی به مساحت 1500 متر مربع و اشتغال زایی 2 نفر را افتتاح کرد و با حضور در یک واحد فراوری سنگ در شهرک صنعتی شهر محلات ضمن بازدید از خط تولید این واحد فراوری سنگ که در با استفاده از تکنولوژی روز زمینه اشتغال مستقیم 15 نفر را فراهم کرده بود افتتاح کرد.

 

استاندار مرکزی همچنین با حضور در یک واحد مکانیزه تولید آکواریوم، این واحد صنعتی را نیز افتتاح کرد.

 

وی در ادامه در نشست خبری با اصحاب رسانه، به صورت رسمی، بهره برداری از 46 پروژه عمرانی و اقتصادی با سرمایه گذاری 327 میلیارد ریالی بخش دولتی و خصوصی با ایجاد 289 فرصت شغلی در محلات را اعلام کرد.

 

استاندار مرکزی در ادامه سفر خود به شهرستان محلات با حضور در روستای دور افتاده "یکه چاه" محلات ضمن شرکت در جشن انقلاب در دیدار و گفتگو با مردم در جریان مشکلات روستائیان قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
تگها: صبح محلات, استاندار مرکزی, شهرستان محلات, افتتاح 46 پروژه عمرانی و اقتصادی, دهه فجر, اشتغال زایی 289 نفری, محلات, روستای یکه چاه

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
salamup.ir
nashrkhabar.ir
nashrkhabar.ir