زنگ انقلاب در محلات نواخته شد

13 بهمن 1397 کد خبر : 9886111683 | بازدید : 1210

صبح محلات_با حضور جمعی از مسئولین شهرستان محلات، مراسم نمادین زنگ انقلاب در هنرستان دخترانه بانو امین محلات برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، صبح امروز، و همزمان با اولین روز کاری دهه فجر، زنگ انقلاب به صورت نمادین با حضور مسئولین شهرستان محلات در هنرستان دخترانه بانوامین اصفهانی برگزار شد.

 

در این مراسم حجت الاسلام هادی شیخ حسن، استاد حوزه و دانشگاه گفت: در بهمن ماه 57، مردم با آرمان‌های امامی همراه شدند که خود آرمان آزادی مردم مستضعف جهان را در سر داشت و امروز نیز مقام معظم رهبری با شعار آزادی مردم یمن، سوریه و میانمار ادامه دهنده همین راه و آرمان است.

وی ادامه داد: امام(ره) در سال 57 صدای مبارزه با تجمل گرایی را بلند کرد و خود با زندگی ساده‌ای داشت و مردم نیز با دیدن زندگی ساده امام(ره) خود مبارزه با تجمل را به عنوان یک آرمان انتخاب کردند.

 

شیخ حسن افزود: مدافعان حرم از نسل انقلاب اسلامی هستند که پرچم مبارزه با ظلم و استکبار و استبداد در سوریه و عراق را به دست گرفته و امروز عبور و مرور ناوهای آمریکایی در خلیج فارس، خلیج عدن و تنگه باب المندب زیر نظر موشکهای نقطه زن ایرانی انجام می‌شود.

 

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نقش موثر حضور شهدای مدافع حرم در انتقال فرهنگ انقلاب اسلامی به کشور های منطقه گفت: شهدای ما آرمان‌های امام را فریاد زدند و امروز باید مراقب باشیم نسلی برگرفته از آرمانهای انقلاب در آموزش و پرورش تربیت کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, زنگ انقلاب, انقلاب اسلامی, شهدای مدافع حرم, ساده زیستی امام

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *