فرماندهی انتظامی شهرستان محلات؛

دستگیری 4 سارق حرفه ای در محلات/کشف 13 دستگاه گوشی تلفن همراه از سارقین

11 بهمن 1397 کد خبر : 9886111677 | بازدید : 1876

صبح محلات_فرمانده انتظامی شهرستان محلات گفت: 4 سارق حرفه‌ای در عملیات پلیس محلات دستگیر و به 10 فقره انواع سرقت اعتراف کردند.

 

به گزارش صبح محلات، سرهنگ "جعفر شمس بیرانوند" فرمانده انتظامی شهرستان محلات در تشريح اين خبر گفت: در روزهای اخير در پی اعلام گزارشی از چند فقره سرقت در سطح این شهرستان، موضوع در قرارگاه تشديد مبارزه با سرقت مطرح و تيمي از كارآگاهان پليس بررسي پرونده را به صورت ويژه آغاز كردند.

 

وی ادامه داد: با شروع تحقيقات تخصصي و اقدامات محسوس و نامحسوس صورت گرفته از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان، سرانجام 4 سارق حرفه‌ای در این زمینه شناسایی و با انجام عملياتی بهنگام، دستگير شدند.

 

این مقام انتظامی اظهار داشت: در روند بازجویی‌های انجام شده و با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده، سارقان به 10 فقره سرقت در شهرستان و دیگر استان‌های کشور اعتراف کردند.

 

سرهنگ بیرانوند در پایان با اشاره به کشف تعداد 13 دستگاه گوشی تلفن همراه و نیز تعدادی از ادوات و آلات انجام سرقت از افراد دستگير شده، افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

 

 

 

 

 
تگها: صبح محلات, کشف اموال مسروقه, دستگیری سارقین, سارقین حرفه ای, شهرستان محلات, محلات, فرماندهی انتظامی شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *