شرکت ۴۴۰ نفر در مسابقات قرآن و معارف آموزش و پرورش محلات

1 بهمن 1397 کد خبر : 9886111608 | بازدید : 2637

مسابقات قرآن و معارف آموزش و پرورش شهرستان محلات با حضور ۴۴۰ نفر برگزار شد.

 

شرکت ۴۴۰ نفر در مسابقات قرآن و معارف آموزش و پرورش محلات

 

به گزارش صبح محلات به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن و معارف آموزش و پرورش شهرستان محلات با شرکت ۴۴۰ نفر دانش آموز دختر و پسر متوسطه اول و دوم و فرهنگیان برگزار شد.

 

این مسابقات در رشته‌های قرائت، حفظ، انشای نماز، نهج البلاغه، صحیفه، تفسیر، مداحی و اذان و در بخش خواهران در رشته‌های قرائت، حفظ، انشای نماز، صحیفه، تفسیر، نهج البلاغه و احکام برگزار شد.

 

حجت الاسلام ربیعی رئیس دارالقرآن امام خمینی محلات در حاشیه این مسابقات در گفتگو با خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ گفت:  در بخش برادران در رشته‌های قرائت، حفظ، انشای نماز، نهج البلاغه، صحیفه، تفسیر، مداحی و اذان و در بخش خواهران در رشته‌های قرائت، حفظ، انشای نماز، صحیفه، تفسیر، نهج البلاغه و احکام شرکت کردند.

 

حجت الاسلام ربیعی افزود: منتخبین این مسابقات به مسابقات استانی اعزام می‌شوند و از هر رشته در هر پایه یک نفر انتخاب وبه مسابقات استانی اعزام میشوند و بعد از انجام مسابقات استانی منتخبین به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

 

محمدی مدیر اداره آموزش و پرورش محلات هم در مراسم اغاز این مسابقات گفت: در این مسابقات در این مرحله و منطقه شهرستانی از اول تا نهم بهمن در شهرستات محلات با شرکت ۳۵۰ دانش آموز دختر و پسر متوسطه اول و دوم و ۹۰ همکار فرهنگی در حال برگزاری است.
تگها: صبح محلات, مسابقات قرآن و عترت, مسابقه قرآن, معارف اسلامی, معارف قرآنی, آموزش و پرورش محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *