فرماندهی انتظامی شهرستان محلات؛

دستگیری 65 نفر در طرح پاك سازي شهرستان محلات

29 دی 1397 کد خبر : 9886111586 | بازدید : 908

صبح محلات_فرماندهی انتظامی شهرستان محلات گفت: در طرح عملياتي پليس شهرستان محلات، 65 نفر معتاد متجاهر، خرده فروش مواد مخدر و سارق دستگير و با تشكيل پرونده به دستگاه قضائي معرفي شدند.

 

به گزارش صبح محلات، سرهنگ "جعفر شمس بیرانوند" فرمانده انتظامي شهرستان محلات در اين باره گفت: روز گذشته در ادامه طرح ارتقاء امنيت اجتماعي در شهرستان محلات و با كارشناسي و احصاء مناطق جرم خيز ، طرح پاك سازي نقاط آلوده با بهره گيري از توان تجهيزاتي پليس در این شهرستان به مرحله اجرا گذاشته شد.

 

 

وي ادامه داد: در اين طرح برخورد قاطع با سارقان، معتادان متجاهر، قاچاقچيان ، توزيع كنندگان مواد مخدر، مزاحمان نواميس مردم، اراذل و اوباش و... در دستور كار قرار گرفت.

 

اين مقام انتظامي افزود: دراين طرح تعداد 65 نفر به علت ارتكاب جرايم مختلف دستگير، 49 دستگاه خودروی متخلف اعمال قانون ، 2 دستگاه موتورسیکلت توقیف و یک کیلوگرم انواع مواد مخدر و4 فقره سرقت کشف شد.

 

فرماندهی انتظامی شهرستان محلات، در پایان با اشاره به این که اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی، رضایت مندی شهروندان را به همراه داشته است از استمرار این گونه طرح ها در سطح شهرستان خبر داد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه ناهنجاري ، تردد وسایل نقلیه و یا افراد مشکوک و همچنین تهيه و توزيع مواد مخدر مراتب را به قید فوریت از طريق تلفن 110 به عنوان پل ارتباطی پليس و مردم اطلاع رسانی كنند تا در کمترین زمان نسبت به مقابله با هرگونه جرائم و آسیب های اجتماعی اقدامات و برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, فرماندهی انتظامی شهرستان محلات, دستگیری معتاد و خورده فروش مواد مخدر, سرهنگ جعفر شمس بیرانوند, دستگیری 65 نفر, شهرستان محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *