بازدید معاون وزیر آموزش و پرورش از پروژه‌های احداثی شهرستان محلات

27 دی 1397 کد خبر : 9886111579 | بازدید : 1617

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با سفر به استان مرکزی، از پروژه‌های آموزشی و ورزشی در حال احداث شهرستان محلات بازدید کرد.

 

 

به گزارش صبح محلات به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، مهرالله رخشانی‌مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با حضور در شهرستان های دلیجان و محلات از پروژه‌های آموزشی و ورزشی در حال احداث توسط دولت و خیرین مدرسه ساز در این دو شهرستان بازدید کرد.

 

در این بازدید شهریار فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش، حسین محمدی مدیر کل نوسازی نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، حسن قمری فرماندار محلات، سلیمانی فرماندار دلیجان، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مجلس شورای اسلامی، محمود اللهیاری مشاور مدیر کل و سرپرست آموزش و پرورش محلات، مهدب دلاوری مدیر آموزش و پرورش دلیجان و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان حضور داشتند.

 

وی از پروژه ورزشی استخر شنای آموزشی، دبستان خیرساز برادران طالبی، هنرستان سیدمصطفی خمینی(ره)، دبستان شهید عطاءالله سروش، دبیرستان پروین اعتصامی و مجموعه ورزشی 13 آبان  شهرستان محلات و تعدادی از پروژه های در دست احداث شهرستان دلیجان بازدید و در جریان روند اجرایی این پروژه های قرار گرفت.
تگها: صبح محلات, معاون وزیر آموزش و پرورش, بازدید از پروژه های آموزشی شهرستان محلات, معاون نوسازی و تجهیز مدارس, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *