در جلسه مجمع نمایندگان استان مرکزی با استاندار عنوان شد

تاکید بر رفع مشکلات مردم با وحدت و همدلی مسئولان

23 دی 1397 کد خبر : 9886111540 | بازدید : 668

در جلسه مجمع نمایندگان استان مرکزی با استاندار که در محلات تشکیل شد بر رفع مشکلات مردم با وحدت و همدلی مسئلان تاکیدشد.

 

 

به گزارش صبح محلات به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ استاندار مرکزی در جلسه مجمع نمایندگان استان که در شهرستان محلات برگزار شد گفت: امروز این فرصت خوب ایجاد شد که مجمع نمایندگان استان به اتفاق مدیران در شهرستان محلات تشکیل جلسه دهند.

آقای آقازاده افزود: برگزاری جلسات مجمع نمایندگان استان با مدیران ارشد استان حتما در روان سازی کارها و هماهنگی امور و رفع مشکلات بسیار مهم و اثرگذار است. 

وی ادامه داد: همگی باید در اجرای مصوبات مجمع تلاش کنیم و اجرای این مصوبات نتایج مثبتی در زمینه‌های اقتصادی سیاسی امنیتی و فرهنگی بر ای استان داشته است .

استاندار گفت: امروز استان مرکزی شرایط بهتری نسبت به سال گذشته در شاخص‌های مختلف را دارد و بخش عمده ای از موفقیت هابه خاطر رابطه خوب نمایندگان استان با مدیران استان است.

مقدسی رئیس مجمع نمایندگان استان هم در جلسه گفت: جلسه این مجمع علاوه بر تهران و مرکز استان و در سایر شهرستان‌ها برگزار شود و امروز این جلسه در شهرستان محلات برگزار شد و قرار است در دهه فجر این مجمع به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در خمین جلسه ای برگزار کند.

مقدسی افزود: به منظور ایجاد وحدت و همدلی در بین مردم و مسئولین استان این مسیر انتخاب شده که جلسات به صورت مستمر برگزار شود.

نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز با حضور نمایندگان و استاندار مباحث جدی پیرامون بودجه۹۸ استان /اقداماتی که در راستای توسعه استاد صورت گرفته انجام شد و مقرر شد با ایجاد هماهنگی ؛ برگزاری باشکوه مراسمچهلمین سالگرد انقلاب مدنظر قر ار گیرد.

وی ادامه داد: در این مجمع تاکید شد که همه مسئولین تلاش کنندکه مردم دغدغه نداشته باشند و تکمیل پروژه های نیمه تمام در حوزه های آب ، بهداشت و درمان ، جاده ها و مسائل مختلفی که مردم مطالبه می‌کنند در اولویت قرار گیرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان افزود: برای بعضی از مطالبات شهرستان سعی بر این است که نامه ها با هفت امضای نمایندگان استان پیگیری شود و مسیری انتخاب شده که همپوشانی داشته باشند و از ظرفیت مجمع نمایندگان برای رفع مشکلات مردم استان استفاده بهینه صورت بگیرد.

مقدسی وحدت و همدلی بین نمایندگان استان و استاندار به عنوان نماینده عالی دولت در استان را ضروری دانست و گفت: انتظاراتی که از مدیران کل و دستگاه اجرایی داریم این است که از همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات مردم استفاده شود. 

وی یاداور شد برای پیگیری مطالبات مردم نظیرسریع السیر کردن خط راه آهن اراک قم /پیگیری ایجاد اتوبان آشتیان تفرش کمیجان و تامین آب برای استان هماهنگی های لازم وجود دارد و همه این مسایل جمع‌بندی شد که اگر ضعفی وجود دارد دنبال شود در خصوص قیمت ها از استاندار خواسته شده که نظارت بیشتری صورت بگیرد و تلاش شود سهم بیشتری از اعتبارات به استان تعلق گیرد.
تگها: صبح محلات, همدلی, مجمع نمایندگان استان مرکزی, حل مشکلات مردم, استاندار مرکزی, محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *