بیانیه

۸ ماه فتنه برابر با ۸ سال دفاع مقدس

9 دی 1397 کد خبر : 9886111450 | بازدید : 914

صبح محلات_فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات در پیامی به مناسبت گرامی داشت حماسه 9 دی گفت: رهبر انقلاب با مدیربت پیامبر گونه خود فضای فتنه ۸۸ را مدیریت و انقلاب را نجات دادند.

 

به گزارش صبح محلات، سرهنگ پاسدار، نعمت اله نجفی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات در پیامی که به مناسب سالروز حماسه 9 دی متشر شد نوشت: مقام معظم رهبری ۸ ماه فتنه سال ۸۸ را برابر با ۸ سال دفاع مقدس می‌دانند.

در این بیانیه آمده است،

استکبار جهانی با برنامه ریزی و اقدامات خود در ۱۷ کشور، انقلاب مخملی به پا کرد و بدون ورود نظامی توانست در کشورهای هدف تغییرات مورد نظر خود را ایجاد کند ولی در ایران به واسطه مدیریت پیامبر گونه رهبری انقلاب موفق به پیاده سازی نقشه های شوم خود نشد.

مقام معظم رهبری ۸ ماه فتنه سال ۸۸ را برابر با ۸ سال دفاع مقدس می‌دانند چرا که در فتنه ۷۸ و فتنه ۸۸ هدف اصلی دشمنان همانند جنگ 8 ساله براندازی نظام بود که با حضور به موقع مردم در صحنه دفاع از نظام و انقلاب توطئه دشمنان خنثی شد.

 فتنه آینده فتنه نفوذ در مراکز تصمیم ساز و تصمیم گیری است و امروز نیز رگه‌هایی از این فتنه را بخوبی شاهد هستیم.

در فتنه ۸۸ همانند جنگ جمل تعدادی از یاران انقلاب با اهدافی ضد نظام و ولایت وارد میدان شدند و تنها به دنبال ساقط کردن نظام بودند و تمام کسانی که در فتنه ۸۸ مسجد و تکایای امام حسین(ع) را به آتش کشیدند باید از اعمال خود توبه کنند.

انتخابات در نظام جمهوری اسلامی توسط مردم برگزاری می‌شود و عملا با حضور خود مردم در هیئت‌های نظارت و اجرایی امکان تقلب وجود ندارد و کسانی که از کلید واژه تقلب به عنوان رمز عملیات برای آشوب در کشور استفاده کردند خود سابق بر این از طریق همین سیستم به عنوان مسئول در کشور انتخاب شده بودند.

امام(ره) در صحیفه نور می‌فرمایند: یک روز رژیم پهلوی و آمریکایی ها را از این مملکت بیرون کردیم ولی غرب زده های عاشق آمریکا را نتوانستیم از مملکت بیرون کنیم؛ مغزهای پوسیده عاشق آمریکا باید از این مملکت تسویه شوند و فتنه باعث می‌شود منافقین شیعه از شیعیان ناب جدا شوند.

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, حماسه 9 دی, فرمانده ناحیه مقاومت محلات, بسیج, بیانیه, حماسه 9 دی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *