یک کارشناس مسائل سیاسی؛

فتنه‌های 78 و 88 با حضور مردم در صحنه خنثی شد/ اعتماد به دشمن به خاطر دوری از آموزه های قرآن است

9 دی 1397 کد خبر : 9886111446 | بازدید : 344

صبح محلات_یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: طبق صریح آیات قرآن، "نمیشود"، "نمیتوانیم" و "میترسیم" از کلید واژه های ادبیات منافقین است و کسانی که با این سخنان کشور را خوار و ذلیل کردند باید بدانند دنیای لیبرالیسم و مستکبر غربی، زبان زور را میفهمد و دنیای امروز دنیای مذاکره و گفتمان نیست.

 

به گزارش صبح محلات، محمدجواد یاری، کارشناس مسائل سیاسی و خاورمیانه شامگاه گذشته در مراسم گرامی داشت 9 دی در جمع مردم محلات گفت: در طول تاریخ، هرجا پرچم حقی بلند شده، دشمنان جبهه حق در مقابل آن ایستادگی کردند و ایجاد حکومت عدل الهی و اجرای احکام الهی از آرزوهای انبیا و اولیا الهی بود که تنها در موارد انگشت شما محقق شد.

وی ادامه داد: امام راحل با قیام در مقابل حکومت پهلوی موفق شد حکومتی دینی را در یک منطقه استراتژیک و مهم به پا کند و دشمنان نیز از اولین روز پیروزی انقلاب اسلامی با توطئه ها و فتنه انگیزی های خود در مقابله با آن ایستادند و امروز که انقلاب به جهان و عقبه های دشمنان صادر شده همچنان در حال مقابله با آن هستند.

یاری افزود: امام راحل در کوران جنگ تحمیلی و نا امنی های داخلی کشور و زمانی که کسی فکر نمیکرد ایران و انقلاب اسلامی پابرجا باماند خبر از نابودی اسرائیل داد و امروز ایران با اسرائیل هم مرز شده و باید باور کنیم که اسرائیل تا 25 سال آینده نابود خواهد شد.

 

دوری از خط امام باعث آسیب به کشور شده است

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به مشاهده دست یاری خداوند از انقلاب اسلامی در طول عمر 40 ساله انقلاب بیان کرد: نتیجه سازش با کدخدا و برجام 6 ساله چیزی جز تورم افسار کسیخته این روزها نیست و شرایط امروز به خاطر فراموش کردن خط و شعار امام راحل است.

 

انقلاب اسلامی موازنه قدرت را به نفع جبهه حق بر هم زد/ اعتماد به دشمن به خاطر دوری از قرآن است

وی ادامه داد: طبق صریح آیات قرآن، "نمیشود"، "نمیتوانیم" و "میترسیم" از کلید واژه های ادبیات منافقین است و کسانی که با این سخنان کشور را خوار و ذلیل کردند باید بدانند دنیای لیبرالیسم و مستکبر غربی، زبان زور را میفهمد و دنیای امروز دنیای مذاکره و گفتمان نیست.

یاری، اعتماد به دشمن را نشات گرفته از دوری از آیات دشمن شناسی قرآن دانست  و اظهار کرد: جریان اسلام آمریکایی بزرگترین خطر پیش روی انقلاب است و از مهمترین شاخصه های آن عدم اطمینان قلبی به سخنان ولی فقیه و وعده های الهی است.

این کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد: متاسفانه جریانات نفوذی در میان مقامات تصمیم گیر و تصمیم ساز رسوخ کرده و همین مسئولین نفوذی به دنبال دلسرد کردن مردم انقلابی هستند و مقام معظم رهبری بارها در خصوص نفوذ هشدار داد.

 

حضور در صحنه مردم، فتنه های 78 و 88 را خنثی کرد

وی همچنین با اشاره به فتنه های سال 78 و 88 گفت: در فتنه 78 و 88 ملت با حضور در صحنه نقشه دشمنان را نقش بر آب کردند و دشمن امروز به دنبال دلسرد کردن مردم و جدا کردن مردم از انقلاب است و برای سال 98 نیز به دنبال فتنه جدیدی با افزایش فشار اقتصادی بر مردم است.

یاری، با اشاره به بررسی تمامی جوانب از طرف دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی در ایران بیان کرد: دشمنان در تمامی اقدامات و طرح‌های فتنه انگیزانه خود، تمامی جوانب امر را به خوبی محاسبه میکند الا مکر و دست یاری خداوند را و در جنگ تحمیلی 8 ساله علیه ایران، در حالی که کشور هیچ برگ برنده ای برای مقابله و پیروزی بر دشمنان نداشت دست یازی خداوند به کمک ملت آمد و موفق شدیم بینی دشمن را به خاک بمالیم.

 

جبهه حق در طول تاریخ از نفوذی ها ضربه خوده است

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: امروز نفوذی ها ملت را از دشمن خارجی میترسانند، دشمنی که خود به شدت در مشکلات قوطه ور شده است و توان مقابله با جمهوری اسلامی را ندارد.

وی با اشاره به وجود مشکلات اقتصادی متعدد در کشور گفت: در بحث اقتصاد، صادرات ایران به عراق تنها 5 برابر صادرات به 27 کشور اروپایی است و مسئولین دولتی اگر به دنبال ساماندهی اقتصادی هستند باید به فکر تعمیق روابط خود با کشورهای همسایه از جمله عراق باشند.

یاری، تاراج منابع اقتصادی کشور در تابستان گذشته را خیانت به کشور دانست و بیان کرد: نفوذی ها با اقدام نسنجیده اقتصادی به دنبال زمینه سازی سازش با کد خدا هستند و سازمان ملل و کنوانسیون های تابعه آن ابزار استعمار نوین است و تحقق خواسته های این کنوانسیونها به معنی زیر بار فشار غرب رفتن است.

 

پیشرفتهای نظامی ثمره مدیریت انقلابی ست

این کارشناس مسائل سیاسی در بخش دیگری از سخنان خود جایگاه نظامی ایران در جهان به خاطر مدیریت توسط جریان وفادار به انقلاب دانست و اظهار کرد: ثمره مدیریت ضد انقلابی خودروی بی کیفیت امروزی و قطع برق در تابستان به خاطر عدم مدیریت صحیح است و وظیفه جریان نفوذ نابودی جایگاه علمی و اقتصادی ایران در جهان است.

وی ادامه داد: امروز تمامی کشورهایی که با حکومت سوریه جنگیدند برای بازسازی سوریه وارد عمل شده اند و این درحالی است که از ایران هیچ مقام دولتی برای امر بازسازی سوریه به این کشور سفر نکرده و این در حالی است که بازسازی سوریه بتنهایی توان اشتغال زایی 5 میلیونی برای کشور را دارد.

 

بازگشت به خط امام و رهبری مشکلات را حل خواهد کرد/رسیدن به آسایش و اقتدار از کانال مقاومت میسر است

یاری افزود: جریان نفوذی امروز از امام(ره) و رهبری سخن میگوید و در عمل به هیچ یک از سخنان و منویات رهبری اعتماد ندارد و تجربه تاریخی خدمت به آمریکا و سازش با آمریکا چیزی جز نابودی نیست و همه مسئولین باید با مطالعه تاریخ، از تاریخ درس بگیرند.

این کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد: عهد نامه های ننگین ترکمن چای و گلستان حاصل مشاوره های غلط بود و امروز هم نفوذی ها با مشاوره های غلط به دنبال وابسطه کردن کشور هستند و هدف نهایی دشمن، ایجاد یاس و ناامیدی در مسئولین و تن دادن به سازش است.

یاری در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به تلاش جمعی برای پیوستن ایران به FATF  خاطر نشان کرد: مسئولین دولتی در حالی دنبال FATF و شفافیت مالی بین المللی هستند که برای از دست ندادن پایگاه رای خود حاضر به سرک کشیدن در حساب‌های مردم نیست و امروز یک ثرتمندان 25 برابر یک انسان فقیر از یارانه پنهان استفاده می‌کند و مدیریت پرداخت یارانه نقدی برای ساماندهی اقتصادی به سادگی قابل انجام است.

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, فتنه 78, فتنه 88, جریان نفوذ, اسلام آمریکایی, محمدجواد یاری, کارشناس مسائل خاورمیانه, گرامی داشت حماسه 9 دی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *