برگزاری کارگاه آموزشی حقوق شهروندی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای محلات

6 دی 1397 کد خبر : 9886111427 | بازدید : 2268

در راستای طرح تکریم ارباب رجوع  کارگاه آموزشی حقوق شهروندی باحضور مربیان و کارکنان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محلات برگزارشد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محلات، سینجلی رئیس مرکز آموزشی به برگزاری دوره‌های آموزشی تحت عنوان «منشور حقوق شهروندی» و «حقوق شهروندی در نظام اداری» که در راستای تکریم ارباب بوده است ، اشاره کرد و گفت: این دوره‌های آموزشی ویژه مدیران و کارشناسان دستگاههای دولتی و در راستای تحقق منشور حقوق شهروندی برگزار شد.

 

وی در ادامه افزود:افزایش آگاهی، تعهد، مسولیت کارکنان، مدیران دستگاههای اجرایی  و التزام آنان نسبت به رعایت حقوق شهروندی در نظام اداری به عنوان مسئولان اجرایی و کارگزاران دولت از مهمترین اهداف این کارگاه آموزشی بود.

 

او با اشاره به موارد مطرح شده در این کارگاه تشریح کرد: «آشنایی کارکنان با اصول و مبانی حقوق شهروندی در نظام اداری، مصادیق حقوق شهروندی در نظام اداری، تکالیف کارکنان نسبت به حقوق شهروندی، استاندارد‌سازی و تعالی کارکنان در نحوه برخورد و ارتباط کلامی با بازدیدکنندگان، شناسایی آسیب‌های اجتماعی در حوزه کاری شامل نقش جرایم میراث فرهنگی بر رفتار کارکنان، نقش و جایگاه چالش‌های موجود در جامعه که سبب ایجاد زمینه‌های ناپایداری اهداف حفاظت از مواریث فرهنگی می‌شود و... از موارد مطرح‌شده در این کارگاه بود.»
تگها: صبح محلات, کارگاه حقوق شهروندی, حقوق شهروندی, فنی و حرفه ای محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *