دستگيري 4 سارق احشام با 7 فقره سرقت در محلات

26 آذر 1397 کد خبر : 9886111351 | بازدید : 1420

در عمليات ماموران انتظامي شهرستان محلات چهار نفر از اعضا باند سرقت احشام دستگير و به هفت فقره سرقت در اين شهرستان اعتراف كردند.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "جعفر شمس بیرانوند" فرمانده انتظامي شهرستان محلات در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت احشام ار ابتداي سال جاري تاكنون در شهرستان محلات ، موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی اين شهرستان قرار گرفت. 

وی افزود:کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان محلات با همکاری و پشتیبانی کارآگاهان پلیس آگاهی استان مرکزی با بررسی صحنه های سرقت و استفاده از اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی ، موفق به شناسایی اعضاء باند سارقان احشام شدند. 

سرهنگ بیرانوند در ادامه با اشاره به اینکه سارقان با استفاده از خودرو کامیون مرتکب سرقت های احشام شده اند بیان داشت: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری چهار نفر سارق شدند که در بازجویی های بعمل آمده به 7 فقره سرقت احشام اعتراف کردند. 

فرمانده انتظامی شهرستان محلات در پایان ضمن تقدیر از همکاری شهروندان شهرستان محلات در شناسایی و دستگیری باند سارقان احشام ، تعامل و همکاری نیروی انتظامی ، مسئولین و مردم را زمینه ساز توفیق روز افزون پلیس در مأموریت های پیش رو دانست و از عزم جدی مجموعه انتظامی شهرستان در مقابله سریع و قاطع با مجرمان بویژه سارقان خبر داد.
تگها: صبح محلات, سرقت احشام, باند سرقت احشام, فرماندهی انتظامی شهرستان محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *