ساخت ۳۲ واحد مسکن محرومین در محلات

24 آذر 1397 کد خبر : 9886111328 | بازدید : 838

مدیر کل بهزیستی استان مرکزی از ساخت ۳۲ واحد مسکن محرومین در محلات خبرداد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، زهرا امینی مدیر کل بهزیستی استان مرکزی درحاشه نشست با نماینده مردم محلات در مجلس و مسئولان این شهرستان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ از ساخت ۳۲ واحد مسکن محرومین در محلات خبرداد.

 

امینی افزود: در این جلسه با توجه به راهکار‌هایی که جهت ادامه و تکمیل پروژه ۳۲ واحدی مسکن محرومین در محلات داشتیم مقرر شد از محل اعتبارات موردی بهزیستی که برای معلولین به مرحله ظریف کاری میرسند مبلغ ۶ میلیون تومان را  بهزیستی پیگیری کند.

 

وی اضافه کرد: در بحث کمک یارانه‌ای وزارت مسکن و شهرسازی هم که برای مسکن محرومین و معلولین است نماینده مردم محلات و دلیجان قول داد  با پیگیری‌های خودشان از این یارانه‌ها برای مسکن محرومین استفاده شود.

 

مدیر کل بهزیستی استان مرکزی ادامه داد: برای اعطاء وام‌های کم بهره و ۴درصد هم به خیرینی که در ساخت این پروژه‌ها کمک کنند قرار شد پیگیری‌های لازم از طرف بهزیستی و نماینده و فرماندارمحلات انجام شود.

 

وی بیان کرد: همچنین مقرر شد  کمک مصالح ساختمانی به خیرین مشارکت کننده هم پیگیری شود تا بتوانیم این پروژه ۳۲ واحدی را هرچه زودتر تحویل معلولان عزیز بدهیم.

 

نشست مشترک مدیر کل بهزیستی و معاون کمیته امداد استان مرکزی با نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار محلات در اداره بهزیستی شهرستان محلات برگزار شد.

 

انتهای پیام/ج

 

 

 

 

 

 

 
تگها: صبح محلات, مسکن محرومین, بهزیستی, مدیر کل بهزیستی استان مرکزی, احداث مسکن محرومین در شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *