نفرات برتر مسابقات قرآن بسیج محلات معرفی شدند

22 آذر 1397 کد خبر : 9886111314 | بازدید : 1306

صبح محلات_اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن بسیج محلات در رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان و حفظ ۱۰ جزء آقایان و بانوان اعلام شد.

 

روابط عمومی سپاه ناحیه محلات در گفتگو با صبح محلات گفت: در بخش برادران؛ در رشته قرائت تحقیق زیر ۱۶ سال؛ امیر اتابک رتبه اول و در رشته قرائت تحقیق بالای ۱۶ سال؛ محمد‌مهدی اتابکی، محمد اتابک و حسن علیخانی به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند. در رشته قرائت ترتیل محمد رجبی رتبه اول و در رشته اذان محمد‌معین عبدالحمیدی رتبه اول را از آنِ خود کرد.

در بخش خواهران؛ در رشته حفظ ۱۰ جزء؛ سمیرا یافت رتبه اول، طیبه میرزابیگی رتبه دوم و مریم رضایی رتبه سوم را کسب کردند، همچنین در رشته قرائت تحقیق؛ زهره محمد‌خانی رتبه اول و در رشته قرائت ترتیل زیر ۱۶ سال فاطمه‌سادات صدری و محدثه سلطانی به ترتیب مقام‌های اول و دوم را از آن خود کردند. در رشته قرائت ترتیل بالای ۱۶ سال؛ سمیرا یافت ممتاز و رتبه اول تا سوم به ترتیب به فاطمه عبدالحمیدی، هانیه رجبی و نیره عابدینی رسید، رتبه اول حفظ و مفاهیم قرآن و نهج‌البلاغه موسوم به «طرح صراط» نیز در مقطع بالای ۱۶ سال به وجیهه حبیبی، رتبه دوم مشترکا فاطمه آقامحسنی و محبوبه حبیبی و رتبه سوم هم به لیلا مینو رسید. همچنین در مقطع زیر ۱۶ سال «طرح صراط»، فاطمه لک‌زایی‌فرد، فاطمه بالدی و مبینا لُر به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

 

انتهای پیام
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, نفرات برتر مسابقات قرآن, مسابقات قرآن محلات, مسابقات قرآن بسیج

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *