نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس:

پرداخت هزینه‌های درمان از جیب مردم سیر تصاعدی دارد

20 آذر 1397 کد خبر : 9886111294 | بازدید : 5081

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: پرداخت هزینه‌های درمان از جیب مردم سیر تصاعدی پیدا کرده است.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از خبرگزاری فارس از اراک، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه بررسی مشکلات بهداشت درمان دلیجان و محلات اظهار کرد: در خصوص بیمه سلامت و طرح تحول سلامت کمک ویژه‌ای به بهداشت و درمان شد و این یعنی بودجه زیادی به این سمت واریز شد که نباید اجازه ندهیم این چراغ کم سو شود.

 

وی با بیان اینکه پرداخت هزینه‌های درمان از جیب مردم سیر تصاعدی پیدا کرده است، بیان داشت: افزایش قیمت دارو و نایاب شدن برخی داروها بسیار نگران‌کننده شده و مشکل ایجاد کرده است.

 

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس ادامه داد: ما به دلیل مشکلات ویژه‌ای که در کشور داریم در بخش تملک و عمرانی عقب رفته‌ایم، خیرین کار خود را انجام داده‌اند و دولت باید تعهدات خود را در اولویت قرار دهد.

 

سلیمی گفت: شهرستان‌های دلیجان و محلات در بحث پزشک عمومی مشکلاتی دارند که باید حل شود، در نراق و نیمور وزیر بهداشت قول حضور دائمی پزشک را دادند ولی متأسفانه ظاهراً مشکلاتی وجود دارد و در حال حاضر فشار روی شوراهاست.

 

وی با اشاره به حل مشکل کمبود پزشک متخصص بیان داشت: حضور متخصص چشم‌پزشکی یکی دیگر از درخواست‌های مردم منطقه است، موضوع اعزام بیمار به کاشان با وزیر بهداشت و روسای علوم پزشکی قم و کاشان مطرح و با موافقت آنان همراه بود و چالشی در این زمینه وجود ندارد.

 

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس ادامه داد: مجوز ایجاد MRI در دلیجان و کلنگ‌زنی آن انجام شده و دستگاه هم توسط خیر خریداری شده است.

 

انتهای پیام/ 
تگها: صبح محلات, پرداخت هزینه درمان, هزینه های درمانی, وزارت بهداشت, علیرضا سلیمی, نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی, بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان, افزایش پرداخت هزینه درمان از جیب مردم

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *