رئیس بنیاد شهید شهرستان محلات:

حمایت از هنرمندان ایثارگر باید با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام شود

20 آذر 1397 کد خبر : 9886111292 | بازدید : 4774

رئیس بنیاد شهید شهرستان محلات در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت : حمایت از هنرمندان شاهد و ایثارگر در تمام عرصه ها باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام شود تا نتیجه بهتری حاصل شود.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از ایثار، غلامرضا بهرامبیگی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان محلات در جلسه کمیته های رسانه ای، پژوهش و تبلیغات شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که با حضور اعضای کمیته ها از فرمانداری، سپاه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات اسلامی و نماینده حفظ آثار شهرستان محلات در دفتر رئیس بنیاد تشکیل شد خواستار حمایت از هنرمندان شاهد و ایثارگر شد.

غلامرضا بهرامبیگی ضمن بیان دستور کار جلسه گفت: شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در راستای ترویج و توسعه آرمان های مقدس حضرت امام (ره) و شهدای گرانقدر و حفظ این ارزشها تشکیل می شود.

وی افزود: برنامه های مرتبط با ایثار و شهادت باید بگونه ای برنامه ریزی شود که حضور مردم و نسل جوان هر روز پر رنگ تر و چشمگیرتر شود.  

گفتنی است در پایان بعد از تبادل نظر اعضای شورا در خصوص وظایف هر کمیته ، تصمیماتی اتخاذ شد.
تگها: صبح محلات, بنیاد شهید, شهرستان محلات, هنرمندان شاهد و ایثارگر, حمایت از هنرمندان شاهد و ایثارگر, بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *