فرمانده انتظامی شهرستان محلات خبر داد

دستگیری ۴۳ نفر در طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در محلات

17 آذر 1397 کد خبر : 9886111256 | بازدید : 704

فرمانده انتظامی شهرستان محلات گفت: روز گذشته طرح پاک‌سازی پلیس در نقاط جرم خیز شهرستان محلات اجرا شد و ۴۳ نفر در حوزه‌های مواد مخدر، سرقت، مزاحمان نوامیس، اراذل‌ و اوباش و… دستگیر و با تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.

 

به گزارش صبح محلات، به نقل از فارس، جعفر شمس بیرانوند اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان، پس از هماهنگی با مقام قضائی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را در نقاط آلوده و جرم خیز و نیز محل اختفاء مجرمان به‌ویژه توزیع‌کنندگان مواد مخدر و سارقان اجرا کردند.

 

وی افزود: در این طرح که با استفاده از حداکثر توان اجرایی در شهرستان محلات برگزار شد، تعداد ۴۳ نفر مجرم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان محلات یادآوری کرد: مأموران انتظامی در این طرح موفق به توقیف ۲۲ دستگاه موتورسیکلت و اعمال قانون ۸۳ دستگاه خودرو متخلف و یا دارای پیگرد قضائی، دستگیری چهار نفر سارق و کشف پنج فقره سرقت، دستگیری پنج نفر خرده‌فروش مواد مخدر و کشف مقادیری انواع مواد مخدر و همچنین دستگیری تعداد هشت نفر معتاد شدند.

 

بیرانوند با اشاره به این‌که اجرای مستمر طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی و پاک‌سازی مناطق آلوده و جرم خیز، رضایت‌مندی شهروندان را به همراه داشته است از استمرار این‌گونه طرح‌ها در سطح شهرستان خبر داد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه ناهنجاری، تردد وسایل نقلیه و یا افراد مشکوک و همچنین تهیه و توزیع مواد مخدر مراتب را به قید فوریت از طریق تلفن ۱۱۰ به‌عنوان پل ارتباطی پلیس و مردم اطلاع‌رسانی کنند تا در کمترین زمان نسبت به مقابله با هرگونه جرائم و آسیب‌های اجتماعی اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم صورت پذیرد.
تگها: صبح محلات, فرماندهی انتظامی محلات, پاک سازی مناطق آلوده, بیرانوند, دستگیری 43 نفر در محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *