معاون امور عمرانی استاندار مرکزی خبر داد؛

تصویب طرح جامع شهر محلات در کارگروه زیربنایی

12 آذر 1397 کد خبر : 9886111214 | بازدید : 619

معاون امور عمرانی استاندار مرکزی از تصویب طرح جامع شهر محلات و همچنین کلیات الحاق ۳۰۰هکتار زمین به اراضی شهر صنعتی کاوه در ساوه خبر داد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از مهر، مهدی زندیه وکیلی شامگاه یکشنبه در حاشیه نهمین کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مرکزی در جمع خبرنگاران در اراک، اظهار داشت: کلیات الحاق ۳۰۰ هکتار زمین برای توسعه شهر صنعتی کاوه ساوه و  اجرای طرح جامع محلات، به اتفاق آرا در کارگروه امور زیربنایی به تصویب رسید.

 

وی افزود: طرح جامع شهر محلات که فروردین ماه امسال بررسی شده بود، دارای نقص بود که پس از انجام بررسی‌ های میدانی و رفع مغایرت ها در جلسه امروز تصویب شد.

 

زندیه وکیلی بیان داشت: طرح در جلسه آینده شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان مرکزی مورد اظهار نظر نهایی قرار می‌گیرد که بعد از آن اجرایی می شود.

 

زندیه وکیلی در بخش دیگر سخنان خود اظهار داشت: همچنین در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مرکزی، ۱۵ مورد دستور کارهای موردی که عمدتا مربوط به شهرهای ساوه، زرندیه و دلیجان بود از جمله طرح مجتمع‌های خدماتی و رفاهی، گردشگری، صنعتی و کشاورزی مطرح شد که به جز یک مورد، همه موارد دیگر به اتفاق آرا به تصویب رسید.

 

وی بیان داشت: با تصویب این طرح ها در زمینه مجتمع خدماتی رفاهی، تولیدی، گردشگری و کشاورزی، زمینه اشتغال و تولید در استان مرکزی ایجاد می شود.
تگها: صبح محلات, معاون عمرانی استانداری مرکزی, زندیه وکیلی, تصویب طرح جامع شهر محلات, طرح جامع شهری, شهر محلات, شهرستان محلات, کارگروه امور زیربنایی استانداری مرکزی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *