نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس:

کم‌کاری مدیران، بازی در پازل دشمن/هدف از تحریم ها ایجاد تغییر در رفتار، ساختار و نظام ایران است

1 آذر 1397 کد خبر : 9886111151 | بازدید : 1909

صبح محلات_نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: کم کاری مدیران، بازی در پازل دشمن است و یکی از راهبردهای دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب ناکار آمدسازی ست که مدیران و مسئولین باید با تلاش بیشتر این راهبرد دشمن را خنثی کنند.

  

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه شورای اداری شهرستان محلات با گرامیداشت هفته وحدت و هفته بسیج با اشاره به آیاتی از قرآن گفت: شرط وحدت، تقوای الهی است و بدون رعایت تقوای الهی نمی‌توان به وحدت رسید و امر به معروف و نهی از منکر ضامن حفظ وحدت است.

 

وی افزود: بسیج با صداقت در رفتار، گفتار و اندیشه‌‌ از اندیشه‌های التقاطی دور است و کسانی که رفتار منافقانه و چرخش‌های آنی دارند در بسیج جایی ندارند.

 

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس تأکید کرد: صداقت به معنای استواری است و اینکه در ظاهر از ولایت‌فقیه نام ببریم، ولی از پیرو ولایت‌فقیه نباشیم عین رفتار منافقانه است.

  

سلیمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره هدف‌های سه گانه تغییر رفتار، ساختار و نظام ایران توسط آمریکا با اعمال تحریم گفت: آمریکا در بحث تغییر رفتار، بحث هسته‌ای و موشکی و به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی را دنبال می‌کنند و اینکه ایران نظم مورد نظر آمریکا در مسائل بین‌الملل را بپذیرد.

 

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس ادامه داد: در بحث تغییر ساختار اصل ولایت‌فقیه، شورای نگهبان و سپاه را مورد هجوم قرار داده و در بحث تغییر نظام به دنبال استحاله هستند تا با شورش‌ها برای نظام مشکل ایجاد کنند. 

 

سلیمی اظهار کرد: یکی از راهبردهای دشمنان برای رسیدن به اهدافشان مشروعیت‌زدایی و ایجاد شکاف بین حاکمیت و مردم، مردم و مردم و  مردم با قوا است. 

 

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس در خاتمه دیگر راهبرد دشمنان را ناکارآمدسازی معرفی و خاطر نشان کرد: همه مدیران و مسئولین باید برای مقابله با این راهبرد تلاش کنیم با تلاش بیشتر این راهبرد دشمن خنثی خواهد شد و مسئولین و مدیران سعی کنند با کم‌کاری در پازل دشمن بازی نکنند.

 

انتهای پیام/
تگها: صبح محلات, نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس, کم کاری مسئولین, دکتر سلیمی, علیرضا سلیمی, جلسه شورای اداری شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *