رئیس کمیته امداد محلات:

یاری رسانی یک هزار حامی به مددجویان کمیته امداد محلات/افزایش 30 درصدی کمک حامیان به کمیته امداد

1 آذر 1397 کد خبر : 9886111144 | بازدید : 705

صبح محلات_ رئیس کمیته امداد شهرستان محلات گفت: طی سال جاری بیش از یک هزار حامی محلاتی از ۴۱۰ کودک مددجوی کمیته امداد حمایت کردند.

 

حسین رجبی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان محلات در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: طی سال جاری بیش از یک هزار حامی محلاتی از ۴۱۰ کودک مددجوی کمیته امداد و مشمول طرح اکرام ایتام و محسنین در این شهرستان حمایت کردند.

 

وی با اشاره به استقبال خوب مردم و حامیان از طرح اکرام ایتام و محسنین بیان کرد: حامیان طرح های اکرام ایتام و محسنین علاوه بر پرداخت کمک های نقدی، برای رفع مشکلات تحصیلی، مسکن و جهیزیه فرزندان معنوی خود نیز ماهیانه به شیوه های گوناگون اقدام می کنند.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان محلات با اشاره به اینکه در طرح اکرام ایتام، حامیان با تقبل حمایت مادی و معنوی یک یا چند فرزند یتیم، ماهیانه مبالغی را به شماره حسابی که از سوی واحد اکرام شهرستان اعلام شده واریز می کنند، افزود: طرح محسنین برای حمایت از خانواده های نیازمند دارای سرپرست بیمار، از کار افتاده و همچنین فرزندان غیریتیم خانواده های محروم راه اندازی شده است.

 

وی با اعلام این خبر که طی سال جاری تا کنون بیش از یک هزار حامی محلاتی از ۴۱۰ کودک مشمول طرح اکرام ایتام و محسنین حمایت کردند، گفت: از این تعداد ۴۴۵حامی برای ۵۴ کودک یتیم مبلغ ۱۷۶ میلیون تومان و ۵۸۰ حامی طرح محسنین مبلغ ۱۴۵ میلیون تومان برای ۳۵۶ نفر از فرزندان محسنین واریزی داشتند که به نسبت مشابه سال گذشته رشد ۳۰ درصدی داشته است.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان محلات در پایان خاطر نشان کرد: اولویت کمیته امداد در شرایط فعلی تأمین نیازهای ضروری مددجویان است تا این قشر ضعیف جامعه دچار آسیب جدی نشوند.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, کمیته امداد محلات, طرح محسنین, حمایت 1000 نفری از مددجویان, مددجویان کمیته امداد

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات