رئیس کمیته امداد محلات:

۱۰۰۰ حامی در محلات به کودکان مددجوی کمیته امداد یاری می رسانند

1 آذر 1397 کد خبر : 9886111144 | بازدید : 361

رئیس کمیته امداد شهرستان محلات گفت: طی سال جاری تا کنون بیش از یک هزار حامی محلاتی از ۴۱۰ کودک مددجوی کمیته امداد و مشمول طرح اکرام ایتام و محسنین در این شهرستان حمایت کردند.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از خبرگزاری مهر، حسین رجبی با بیان اینکه طرح های اکرام ایتام و محسنین از طرح های پراستقبال کمیته امداد است، اظهار داشت: حامیان طرح های اکرام ایتام و محسنین علاوه بر پرداخت کمک های نقدی، برای رفع مشکلات تحصیلی، مسکن و جهیزیه فرزندان معنوی خود نیز ماهیانه به شیوه های گوناگون اقدام می کنند.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان محلات با اشاره به اینکه در طرح اکرام ایتام، حامیان با تقبل حمایت مادی و معنوی یک یا چند فرزند یتیم، ماهیانه مبالغی را به شماره حسابی که از سوی واحد اکرام شهرستان اعلام شده واریز می کنند، افزود: طرح محسنین برای حمایت از خانواده های نیازمند دارای سرپرست بیمار، از کار افتاده و همچنین فرزندان غیریتیم خانواده های محروم راه اندازی شده است.

 

وی با اعلام این خبر که طی سال جاری تا کنون بیش از یک هزار حامی محلاتی از ۴۱۰ کودک مشمول طرح اکرام ایتام و محسنین حمایت کردند، گفت: از این تعداد ۴۴۵حامی برای ۵۴ کودک یتیم مبلغ ۱۷۶ میلیون تومان و ۵۸۰ حامی طرح محسنین مبلغ ۱۴۵ میلیون تومان برای ۳۵۶ نفر از فرزندان محسنین واریزی داشتند که به نسبت مشابه سال گذشته رشد ۳۰ درصدی داشته است.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان محلات در پایان اظهار کرد: اولویت کمیته امداد در شرایط فعلی تأمین نیازهای ضروری مددجویان است تا این قشر ضعیف جامعه دچار آسیب جدی نشوند.
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, کمیته امداد محلات, طرح محسنین, حمایت 1000 نفری از مددجویان, مددجویان کمیته امداد

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات