نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس خبر داد:

بررسی چالش‌ها و مشکلات کشاورزان منطقه با حضور وزیر جهاد کشاورزی

27 آبان 1397 کد خبر : 9886111116 | بازدید : 2512

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از برررسی مشکلات حوزه کشاورزی شهرستان های محلات و دلیجان با حضور وزیر جهاد کشاورزی خبر داد.

 

به گزارش صبح محلات، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ به سفر وزیر جهاد کشاورزی به استان اشاره کرد و گفت: در این سفر وزیر جهاد کشاورزی ضمن بازدید از زیرساخت‌های کشاورزی منطقه دلیجان و محلات، مشکلات حوزه‌های قنوات روستایی، دامداران و باغداران را بررسی می‌کند.

 

سلیمی با اشاره به مشکلات مربوط به حوزه صنعت گل و گیاه و متوقف شدن شهرک گلخانه‌ای دلیجان گفت: امیدواریم با تصمیماتی که در حضور وزیر جهاد کشاورزی گرفته می‌شود این مشکلات برطرف شود.

 

وی به طرح توسعه دهکده گل و گیاه محلات هم اشاره‌ای کرد و ادامه داد: پیگیری‌های هم در خصوص موافقت با اجرای فاز دوم دهکده گل و گیاه محلات خواهیم داشت.

 

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس بابیان اینکه وزیر جهاد بازدیدی هم از زیرساخت‌های کشاورزی هر دو شهرستان خواهند داشت بیان کرد: همچنین برخی باغات شهرستان خشک‌شده‌اند و کشاورزان جهت آب مصرفی خود مشکلاتی دارند که امیدواریم با دستورات وزیر جهاد کشاورزی برطرف شود.

 

وی با اشاره به اینکه قیمت نهاده‌ها افزایش داشته است ادامه داد: متأسفانه واردات در بخش‌هایی که مشکل داخلی نداریم صورت می‌گیرد که امیدواریم با حضور وزیر جهاد کشاورزی راجع به این موضوعات هم تصمیمات مؤثری گرفته شود.

 

انتهای پیام/
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, چالشهای بخش کشاورزی, دکتر سلیمی, علیرضا سلیمی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *