نمایشگاه گل محلات در اردیبهشت 97 برگزار نمی شود/تاریخ جدید، نامعلوم

23 فروردین 1397 کد خبر : 9886111094 | بازدید : 4428

مدیرعامل اتحادیه گل و گیاه محلات گفت: با توجه به همزمانی چندین نمایشگاه گل در کشور و همزمانی با ماه مبارک رمضان، شانزدهمین نمایشگاه گل محلات در اردیبهشت 97 برگزار نخواهد شد.

 

به گزارش صبح محلات، ابراهیم علیپور در گفتگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، ضمن اعلام این خبر افزود: نمایشگاه گل و گیاه یکی از شاخص ها و پتاسیل های بسیار خوب شهرستان محلات بوده و 15 دوره موفق آن تاکنون برگزار شده که استقبال کم نظیر مردم و کارشناسان این حوزه از سراسر کشور از این رویداد موید این موفقیت بوده است. امروز نه تنها اصحاب رسانه بلکه اکثر قشرهای مختلف مردم اعم از تولیدکنندگان، کارشناسان و مسئولین پیگیر زمان برگزاری شانزدهمین دوره این نمایشگاه هستند.

 

وی در خصوص علل عدم برگزاری این نمایشگاه در اردیبهشت امسال گفت: بعد از برگزاری نمایشگاه پانزدهم در ادیبهشت ماه سال ۹۶ با توجه به بررسی های صورت گرفته تصمیم به انتخاب و ساخت نمایشگاه در فضایی جدید گرفته شد زیرا در نمایشگاه پانزدهم نبود فضای کافی جهت به نمایش گذاشتن بخش اعظم پتانسیل گل و گیاه شهرستان و نیز تراکم بسیار زیاد جمعیت بازدیدکننده از نقاط ضعف برگزاری نمایشگاه بود.

 

مدیر عامل اتحادیه گل و گیاه محلات  در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات بوجود آمده و علیرغم استقبال بسیار خوب تولید کنندگان گل وگیاه، تامین اعتبار و پیگیری مسئولین شرکت نمایشگاهی گل، زمین مورد نظر به موقع واگذار نشد و امکان برگزاری در سایت جدید در اردیبهشت ماه فراهم نشد.

 

علیپور درخصوص دیگر دلایل عدم برگزاری این نمایشگاه در اردیبهشت امسال افزود: برگزاری چندین نمایشگاه گل در کشور  در نیمه اول اردیبهشت و نیز همزمانی و ورود ماه مبارک رمضان در نیمه دوم اردیبهشت ماه از دیگر دلایل عدم برگزاری این نمایشگاه در اردیبهشت امسال است.

 

وی همچنین افزود: رئیس ستاد برگزاری هر دوره از نمایشگاه  فرماندار شهرستان بوده و در هردوره با حضور وی از ماه‌ها قبل جلسات ستاد نمایشگاه برگزار و کمیته های مختلف تشکیل و تصمیم سازی صورت می گرفته و نقشه راه ترسیم می شد ولی شهرستان محلات چندین ماه از وجود فرماندار محروم بود و عملا کار ستادی نمایشگاه شانزدهم صورت نگرفت .

 

علیپور در خاتمه در خصوص زمان برگزاری شانزدهین نمایشگاه گل محلات گفت: در حال حاضر با توجه به مصوبه هیئت مدیره شرکت تعاونی گل و گیاه و مکاتبات صورت گرفته با  فرماندار شهرستانو نیز پیگری و مطالبه جدی وی به منظور برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه شانزدهم مقرر شد در اولین فرصت جلسه ای با حضور فرماندار، هئیت مدیره تعاونی گل و گیاه و نمایشگاه دائمی برگزار و تاریخ و زمان برگزاری نمایشگاه مشخص شده و به اطلاع مردم رسانده شود. 
تگها: صبح محلات, نمایشگاه گل, نمایشگاه گل محلات, عدم برگزاری

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات