معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی آموزش و پرورش محلات:

شروع مجدد عملیات عمرانی دبستان خیرساز برادران طالبی

21 فروردین 1397 کد خبر : 9886111085 | بازدید : 7207

صبح محلات_معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی آموزش و پرورش محلات از شروع مجدد عملیات عمرانی دبستان خیرساز برادران طالبی در شهرک امام رضا(ع) خبر داد.  

 

 

رضا یوسف بیگی معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی آموزش و پرورش محلات در گفتگو با صبح محلات گفت: عملیات احداث آموزشگاه برادران طالبی از سال 1393 آغاز و به دلایل مختلف عملیات اجرایی آن متوقف شده بود، مجددا آغاز خواهد شد.

 

 

وی افزود: این فضای آموزشی در ضلع جنوبی شهرک امام رضا(ع) واقع شده و با بهره برداری از آن دبستان های حاج غلامعلی کربلایی و حاجیه خانم منتهی اسماعیل بیگی این منطقه که در یک واحد آموزشی اداره می‌شود به صورت مجزا دایر خواهند شد.

یوسف بیگی تصریح کرد: عملیات عمرانی این دبستان خیرساز با پیشرفت فیزیکی 55 درصدی در 3 طبقه با زیربنای 1300 مترمربع با ظرفیت دوازده کلاس درس توسط خیرین بزرگوار برادران طالبی اجرا شده است، که با تفاهم حاصل شده ادامه عملیات عمرانی این آموزشگاه پس از توقف سه ساله با مشارکت مجدد ایشان از ابتدای سال جاری آغاز شده است. 

معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی آموزش و پرورش محلات افزود: طی دو سال تحصیلی اخیر 4 آموزشگاه با ظرفیت 30 کلاس درس با بیش از 4400 مترمربع زیر بنای آموزشی با هزینه ای بالغ بر 51 میلیارد ریال از طریق مشارکت دولت و خیرین به فضاهای آموزشی شهرستان افزوده شده است.  

 

اتتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, مدرسه خیر ساز, آموزش و پرورش محلات, شهرک امام رضا(ع), مسکن مهر

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *