محلات و دلیجان در بلاتکلیفی فرمانداری

16 اسفند 1396 کد خبر : 9886110976 | بازدید : 257

صبح محلات_با انتصاب فرماندار دلیجان و سرپرست فرمانداری محلات به سمت فرمانداری اشتهارد کرج، فرمانداری شهرستان‌های محلات و دلیجان در بلاتکلیفی به سر می‌برد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، آذر ماه سال 95 با انتصاب علی زینی وند، به سرپرستی فرمانداری محلات، پس از غلامعلی یارمحمدی و سید احمد سجادی سومین فرماندار دولت تدبیر و امید در شهرستان محلات کار خود را آغاز کرد.

انتصابی فردی متعهد به دولت تدبیر و امید که با سابقه‌ای درخشان بدور از سیاسی کاری به دنبال پیاده سازی اهداف دولت تدبیر و امید و همچنین تلاش برای پیشرفت شهرستان بود، بارقه‌هایی از امید را در دل مردم محلات نمایان کرد.

آذر ماه سال 96 و تنها یک سال پس از انتصاب علی زینی وند، با تودیع محمود زمانی قمی استاندار مرکزی و انتصاب وی به عنوان استاندار یزد، فرماندار محلات نیز که سابقه همکاری با زمانی قمی را در استان مرکزی و استان ایلام را در پرونده خود داشت به سمت معاون امور اقتصادی استانداری یزد منصوب و محمد کردی، فرماندار دلیجان به سمت سرپرستی فرمانداری محلات منصوب شد.

کردی که تا پیش از این نیز به علت سکونت خانواده خود در کرج به عنوان یک مدیر پروازی شناخته می‌شد با انتصاب به عنوان سرپرست فرمانداری محلات موظف بود علاوه بر مدیریت شهرستان دلیجان، مدیریت ارشد دولت تدبیر و امید در شهرستان محلات را نیز بر عهده بگیرد موضوعی که با وجود نزدیکی ابعاد مدیریتی مختلف هر دو شهرستان‌های محلات و دلیجان انتقادهایی را نیز به دنبال داشت.

در حالی که در جریانی خاص در فضای مجازی، تاخیر در انتخاب فرماندار شهرستان محلات و انتصاب فرماندار دلیجان را به عنوان سپرست فرمانداری محلات را دلیلی مخالفت‌ها و کارشکنی‌های نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس برای انتصاب فرمانداری منطبق با نیاز دولت می‌دانستند، انتشار "نامه‌ی سرگشاده‌ی جمعی از اعضای ستاد دکتر روحانی و اصلاح طلبان استان مرکزی به وزیر کشور در مورد عملکرد استاندار مرکزی(سیدعلی آقازاده)" در مورخ 3 بهمن ماه، نشان داد جمعی از اعضای ستاد دکتر روحانی و اصلاح طلبان استان مرکزی معتقدند انتصابات و تصمیمات استاندار مرکزی در راستای مشی اعتدالی دولت تدبیر و امید نبوده است.

در همین راستا و در نامه ذکر شده، " انتصاب فردی غیر بومی  به نام "قمری" به عنوان فرماندار شهرستان محلات که از اصولگرایان تندروی وابسته به سلیمی نماینده  ..... محلات و دلیجان است" به عنوان یکی از اقدامات مخالف با مشی اعتدالی دولت عنوان شده است.

بهمن ماه گذشته نیز سید علی آقازاده استاندار مرکزی در جریان سفر به شهرستان محلات و دیدار با فعالان اقتصادی ضمن اذعان به کم کاری دولت‌های در شهرستان محلات، وعده انتصاب فرماندار شهرستان محلات تا پایان بهمن را داده بود، وعده‌ای که امروز با گذشت نزدیک به یک ماه نه تنها محقق نشده بلکه با انتصاب فرماندار دلیجان و سرپرست فرمانداری محلات به سمت فرمانداری اشتهارد کرج موجی از نا امیدی و بلاتکلیفی را در میان مردم و مسئولین ایجاد کرده است.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, فرمانداری محلات, انتصاب فرماندار, سرپرست فرمانداری, بلاتکلیفی از فرمانداری

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *