برگزاری نمایشگاه بهاره در محلات با نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت

15 اسفند 1396 کد خبر : 9886110968 | بازدید : 2313

صبج محلات_رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت محلات گفت: با توجه به نزدیکی به ایام پایانی سال و افزایش تقاضا در بازار و به منظور تنظیم بازار شب عید نمایشگاه بهاره در شهر محلات برگزار و طرح ویژه نظارت بر اسناف تا پایان فروردین ماه اجرایی می‌شود.

 

رضا ملکی ،رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت محلات در گفتگو با پایگاه خبری صبح محلات گفت: در راستای تنظیم بازار شب عید و رعایت حقوق مصرف کنندگان با تصمیم کمیته نمایشگاهی و همکاری اتاق اصناف و با نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت  شهرستان محلات  نمایشگاه بهاره شهر محلات به مدت 7 روز از تاریخ 13 لغایت 20 اسفند در محل نمایشگاه بانوان شهر محلات واقع در کوی بعثت برگزار می‌شود.

ملکی درادامه با اشاره به اجرای طرح نظارتی نوروز 97 در شهرستان محلات گفت: طرح نظارتی ویژه نوروز97 با توجه به افزايش تقاضاي عمومي در ايام پاياني سال طرح نظارتی ویژه نوروز 97 ازتاريخ 15/11/1396 لغايت 31/01/1397 در شهرستان محلات اجرا می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت محلات درخصوص اهداف این طرح افزود: این طرح با توجه به افزايش تقاضاي عمومي در ايام پاياني سال با هدف ایجاد آرامش در فضای روانی جامعه، ايجاد زمينه مناسب براي تأمين و توزيع مايحتاج عمومي و جلوگيري از تخلفات احتمالي و رسيدگي فوري، دقيق و كارشناسي به شكايات و گزارش‌هاي مردمي ازتاريخ 15 اسفند لغايت 31 فروردین اجرایی می‌شود.

ملکی در خاتمه به شهروندان توصیه کرد درصورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به تلفن 124 ستاد خبری اداره صنعت، معدن و تجارت و یا 43241290 واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف اطلاع دهند.

 
تگها: صبح محلات, نمایشگاه بهاره, طرح نظرارت بر اصناف, اصناف شهر محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات