خطیب جمعه محلات:

مردم از فساد و تبعیض گله مند هستند/دستگیری عوامل تخریب اموال عمومی در محلات قابل تقدیر است

20 بهمن 1396 کد خبر : 9886110828 | بازدید : 973

صبح محلات_امام جمعه محلات گفت: حقوق‌های نجومی در کنار حقوق اندک قشرهای مختلف مردم و همچنین فراهم بودن کار برای عده‌ای از آقازاده‌ها و تلاش جوانان برای پیدا کردن شغل و کسب روزی حلال از مصادیق تبعیض است و مردم از این فساد‌ها و تبعیض‌ها گله مند هستند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی، امام جمعه شهر محلات در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر محلات گفت: اگر بخواهیم با عمل خود موجب خشنودی امام زمان شویم باید به وظایف خود عمل کنیم و یکی از مهم‌ترین وظایف امت اسلامی ایران، حفظ انقلاب و حکومت اسلامی است.

 

وی ادامه داد: یکی از جنبه‌های مهم انقلاب اسلامی ایران، مردم هستند و اگر مردم از انقلاب پشتیبانی نکنند امام معصوم(ع) نیز نمی‌تواند حکومت اسلامی تشکیل دهد.

 

 

حضور مردم ضامن بقای نظام و انقلاب است

 

امام جمعه محلات افزود: مردم با حضور و تلاش خود این انقلاب را حمایت و به پیروزی رساندند و در طول عمر ۴۰ ساله انقلاب نیز باز همین مردم هر کجا برای انقلاب احساس خطر کردند با حمایت و حضور خود در صحنه از انقلاب دفاع کردند.

 

خطیب جمعه محلات همچنین با اشاره به دیدار روز گذشته رهبر معظم انقلاب با پرسنل نیروی هوایی بیان کرد: مسئله مردمی بودن انقلاب بسیار مهم است و آنچه باید از طرف مسئولان مورد توجه قرار گیرد کار خالصانه برای مردم است چرا که خداوند از مسئولان خدمت به مردم را خواسته است.

 

ربانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: حضور مردم در صحنه تاثیر فراوانی بر تداوم انقلاب دارد و موجب خنثی شدن توطئه‌های دشمنان خواهد شد و حضور مردم در یک راهپیمایی باشکوه می‌تواند بسیاری از توطئه‌ها که باید با هزینه‌های فراوان با آن مقابله کرد را خنثی کند.

 

وی ادامه داد: دشمنان در حال جدا کردن مردم به عنوان ضامن انقلاب از انقلاب هستند و این اقدامات خود را بلافاصله پس از پیروزی انقلاب اسلامی آغاز کرده و در طول تاریخ نیز ادامه داده‌اند.

 

دشمنان در صدد جدا کردن مردم از انقلاب هستند/مسئولی که مردم را نسبت به نظام بدبین کند، بزرگترین گناه را مرتکب شده است

 

خطیب جمعه محلات، تلاش دشمنان و دلسردی مردم را دو عامل جدایی مردم از انقلاب معرفی و گفت: دشمنان تلاش فراوانی برای ناکارآمد نشان دادن انقلاب به خصوص در فضای مجازی انجام می‌دهند و این در حالی است که دست آوردهای امروز انقلاب اسلامی در نهایت سختی و تحریم بدست آمده است.

 

ربانی همچنین با اشاره به بزرگنمایی از مشکلات و شایعات توسط دشمن بیان کرد: عدم توانایی دشمن در جدا کردن مردم از نظام نشان دهنده موفقیت و کارآمدی نظام است.

 

وی همچنین عمل و برخورد ناشایسته برخی مسئولان را موجب نا امیدی و دلسردی مردم دانست و بیان کرد: اگرچه تمام مسئولان خدوم و خدمتگزار مردم هستند، اما عده‌ای به دنبال سوء استفاده از جایگاه خود هستند و اگر کسی مردم را نسبت به نظام دلسرد کند بزرگترین گناه را مرتکب شده است.

 

مردم از فساد و تبعیض گله مند هستند

 

امام جمعه محلات با اشاره به ناراحتی و نارضایتی مردم از فساد و تبعیض تصریح کرد: مردم از فساد و تبعیض گله مند هستند و حقوق‌های نجومی در کنار حقوق اندک قشرهای مختلف مردم و همچنین فراهم بودن کار برای عده‌ای از آقازاده‌ها و تلاش جوانان برای پیدا کردن شغل و کسب روزی حلال از مصادیق تبعیض است.

 

ربانی تاکید کرد: درخواست مردم از مسئولان ایستادگی پای اصول انقلاب و ارزش‌های انقلابی، مبارزه سخت با فساد و تبعیض، برخورد قاطع با کفر و استکبار و توجه به باورها و اعتقادات مردم است.

 

از تلاش برای دستگیری عوامل تخریب اموال مردم تشکر می کنم

 

امام جمعه محلات با اشاره به دستگیری عوامل اقدامات کور روز‌های اخیر در سطح شهرستان محلات ضمن تشکر از پلیس و دیگر نیروهای نظامی و انتظامی خاطر نشان کرد: از سپاه و بسیج به صورت ویژه به خاطر تلاش شبانه روزی در راستای دستگیری کسانی که به طور شبانه و در راستای تخریب اموال عمومی با هدف زیر سوال بردن امنیت کشور تلاش می کردند تقدیر و تشکر می‌کنم.

 

وی تصریح کرد: جهانیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن این ایستادگی مردم پای نظام و انقلاب را مشاهده خواهند کرد.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, امام جمعه محلات, خطیب جمعه محلات, حجت السلام ربانی, گله مردم از فساد و تبعیض, مردم ضامن بقای انقلاب

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات