سفر استاندار مرکزی به محلات+عکس

14 بهمن 1396 کد خبر : 9886110797 | بازدید : 4214

صبح محلات_همزان با سومین روز از دهه مبارک فجر استاندار مرکزی به شهرستان محلات سفر کرد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، همزمان با سومین روز از دهه فجر استاندار مرکزی به همراه جمعی از مسئولین استانی در سفر به شهرستان محلات دو پروژه اشتغالزای بحش خصوصی را افتتاح و فرمان آغاز عملیات عمرانی و زیر سازی فاز دوم شهرک صنعتی ارقده شهر محلات را صادر کرد.

 

سید علی آقازاده استاندار مرکزی در ابتدای این سفر با حضور در گلزار شهدای شهر نیم ور به شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام و سپس با حضور در منزل شهید محمدرضا اسلامی از شهدای شهر نیم ور با پدر و مادر این شهید دیدار و در آخرین بخش سفر خود در شهر نیم ور از درمانگاه خیر ساز کربلایی بازدید کرد.

 

وی در ادامه سفر خود به شهرستان محلات با حضور در شهرک صنعتی ارقده یک واحد سنگبری را افتتاح و فرمان آغاز عملیات عمرانی زیر سازی و جدول گذاری فاز دوم این شهرک صنعتی را صادر کرد.

 

آقازاده همچنین با حضور در شهر محلات یک باب گلخانه به مساحت 5 هزار متر مربع را افتتاح و سپس در نشستی با فعالان اقتصادی و کارآفرینان شهرستان محلات در جریان مشکلات واحدهای صنعتی محلات قرار گرفت و در یک کنرفانس خبری به سوالات اصحاب رسانه پاسخ گفت.

 

استاندار مرکزی در آخرین بخش از سفر خود به شهرستان محلات با حضور در منزل شهیدان حسین و اسد اله آقا گلی با خانواده این شهید دیدار کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, استاندار مرکزی, آقازاده, سفر استاندار به محلات, افتتاح, کلنگ زنی, افتتاح کارانه سنگ, شهرستان محلات, درمانگاه شهر نیم ور

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *