رئیس سازمان تبلیغات اسلامی محلات؛

جمهوری اسلامی احساس شخصیت را به مردم ایران هدیه کرد

14 بهمن 1396 کد خبر : 9886110795 | بازدید : 3090

صبح محلات_رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرشتان محلات گفت: انسان‌ها ذاتا احساس شخصیت و جایگاه انسانی را دوست دارد و قبل از انقلاب به گفته امام(ره) مردم ایران در شرایطی به دور از شخصیت انسانی قرار داشتند و بزرگترین هدیه انقلاب به مردم احساس شخصیت بود.

به گزارش خبرنگار صبح محلات، همزامان با ایام الله دهه فجر و همزمان با سراسر کشور، گلبانگ انقلاب با حضور مسئولین شهرستان محلات در مدرسه آزادگان نواخته شد.

در این مراسم، حجت الاسلام عباس کاظمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان محلات در سخنانی با اشاره به سوالی در خصوص چرایی انقلاب گفت: دهه فجر فرصتی مناسب برای مقایسه دستاوردهای انقلاب اسلامی در ایران است.

وی ادامه داد: تمامی کشورهای جهان در طول تاریخ فرمانده(سلطه گر) و یا فرمانبر(سلطه پذیر) بوده‌اند و متاسفانه ایران پیش از پیروزی انقلاب یکی از کشورهای سلطه پذیر بود و به اعتراف خود خاندان پهلوی تاج و تخت پادشاهی در ایران به واسطه سلطه غربی‌ها تداوم پیدا کرده بود.

کاظمی با اشاره به تعارض سلطه پذیری با روحیات و ذات انسانی بیان کرد: انسان‌ها ذاتا احساس شخصیت و جایگاه انسانی را دوست دارد و قبل از انقلاب به گفته امام(ره) مردم ایران در شرایطی به دور از شخصیت انسانی قرار داشتند و بزرگترین هدیه انقلاب به مردم احساس شخصیت بود و رسول اکرم(ص) نیز پس از بعثت بر اساس آموزه‌های اسلامی همین احساس شخصیت را به اعراب داد و تا تاریخ ساز شد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان محلات خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ادامه دهنده راه انبیاء و اولیای الهی است و روحیه امام راحل و اسلام باعث ایجاد این احساس شخصیت در میان مردم ایران شد.

 

حسن شمس مدیریت آموزش و پرورش شهرستان محلات نیز در سخنان کوتاه به لزوم بازخوانی خدمات انقلاب اسلامی تاکید کرد.

 

 

 

 
تگها: صبح محلات, رئیس سازمان تبلیغات اسلامی محلات, دهه فجر, دستاوردهای انقلاب, گلبانگ انقلاب, امام جمعه محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات