پرداخت 102 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در محلات

26 دی 1396 کد خبر : 9886110732 | بازدید : 194

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات گفت: 102 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در راستای حمایت از کار و اشتغال در این شهرستان پرداخت شد.

 

به گزارش صبح محلات، رضا ملکی در گفت وگو با ایرنا افزود: این میزان تسهیلات در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید به 23 واحد تولیدی در بخش کشاورزی و صنعتی در محلات پرداخت شده است.

وی اظهارکرد: 97 واحد تولیدی و صنعتی در محلات متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید هستند که 58 واحد آن در بخش کشاورزی و 39 واحد در حوزه صنعت فعالیت دارند.

ملکی ادامه داد: 71 طرح در کارگروه رونق تولید استان به مبلغ 370 میلیارد ریال تاکنون برای این شهرستان در زمینه تسهیلات رونق تولید تایید و تصویب شده است.

وی اظهار کرد: میزان تسهیلات درخواستی واحدهای صنعتی محلات که در سامانه بهین یاب ثبت نام کردند سه هزار و 610 میلیارد ریال است.

ملکی خاطرنشان کرد: تسهیلات اقتصاد مقاومتی در قالب رونق تولید از بسته های تشویقی دولت برای خروج از رکود، کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار پرداخت می شود.

شهرستان محلات از توابع استان مرکزی دارای 55 هزار نفر جمعیت است که قطب تولید سنگ نما، ماهی زینتی ،گل و گیاهان زینتی و تریکو کشور محسوب می شود.
تگها: صبح محلات, تسهیلات رونق تولید, حل مشکلات واحدهای تولیدی, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *