تفاهم نامه احداث دبستان خیرساز در باقرآباد امضا شد

23 دی 1396 کد خبر : 9886110695 | بازدید : 7070

با حضور مدیر آموزش و پرورش و خیرین نیک اندیش تفاهم نامه احداث دبستان خیرساز در باقرآباد محلات امضا شد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان محلات تفاهم نامه احداث دبستان خیرساز در منطقه باقرآباد با حضور حسن شمس مدیر آموزش و پرورش و قربانعلی رجبی و رضا براتعلی خیرین نیک اندیش امضا شد.

 

در امضای این تفاهم نامه که معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی، معاون توسعه مشارکت های اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی و رئیس و بازرس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان محلات نیز حضور داشتند، خیرین نیک اندیش متعهد شدند دبستان شش کلاسه با اعتبار اولیه 200 میلیون تومان در زمین آموزشی شهرک تازه ساخت باقرآباد احداث نماید.

 

حسن شمس با تقدیر از پیگیری های اعضای انجمن اولیا و مربیان آموزشگاه حضرت محمد(ص) باقرآباد برای مرتفع نمودن مشکلات این آموزشگاه افزود كاري كه خيرين مدرسه‌ساز انجام مي‌دهند از سه عنصر علم، عشق و اميد برخوردار است. اگر اميد نباشد زندگي و حركتي نيست. مدرسه كانون توسعه کشور است و خيرين پرچم توسعه و ساخت مدارس را در دست دارند.

 

مدیر آموزش و پرورش تصریح کرد عمده رویکرد خیرین مدرسه ساز را توسعه عدالت آموزشی دانست و اضافه کرد: شهرستان محلات جزو شهرهای پیشتاز در امر مدرسه سازی با مشارکت مردمی است. وی اشاعه فرهنگ مشارکت عمومی براساس آموزه های دینی مبتنی بر انفاق و نیکوکاری اشاعه فرهنگ صحیح در کشور است. کشور با مهربانی و خیر می‌تواند در مسیری قرار گیرد که اتحاد در آن بیشتر شود و میل به بهبود در آن افزایش یابد.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, احداث مدرسه خیر ساز, باقرآباد, محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *