کار تکمیل "مجتمع فرهنگی" شهرستان محلات تعیین تکلیف شود

12 دی 1396 کد خبر : 9886110649 | بازدید : 331

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: سال‌های زیادی است که  مجتمع فرهنگی محلات نیمه کار مانده و وظیفه تکمیل آن میان ارشاد و راه و شهرسازی رد و بدل می‌شود که باید برای ساماندهی هر چه زودتر تعیین تکلیف شود.

 

 

سلیمی محلات 1

 

به گزارش صبح محلات به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی صبح امروز در دیدار با سرپرست فرمانداری محلات اظهار داشت: سال‌های زیادی است که  مجتمع فرهنگی محلات نیمه کار مانده و وظیفه تکمیل آن میان ارشاد و راه و شهرسازی رد و بدل می‌شود که باید برای ساماندهی به این موضوع چاره‌ای اندیشیده و زودتر اقدام شود.

 

وی افزود: وزیر ارشاد این قول را داده‌اند که مجتمع فرهنگی را تجهیز کنند اما اعلام کردند که تکمیل کردن این مجتمع برعهده وزراتخانه نیست و اقدامی در این زمینه از سوی این وزارتخانه انجام نمی‌شود.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حوزه اداره‌های فرهنگ و ارشاد محلات و دلیجان به‌لحاظ ساختمان اداره و همین طور تجهیزات مورد نیاز مشکلاتی داریم و در حال پس‌رفت به عقب هستیم که ضرورت چاره‌‌اندیشی در این زمینه را ایجاد می‌کند.

 

سلیمی بیان کرد: با توجه به اینکه بازگشایی سینما باید به سرعت اجرا می‌شد اما متاسفانه شاهد هستیم که همچنان دستور وزیر در مورد بازگشایی این سینما زمین مانده و اقدامی انجام نشده است، عملیاتی شدن سینمای دیجیتال محلات و دلیجان هم در که دیدار با وزیر ارشاد مطرح شد و قرار شد که چند ماه دیگر عملیاتی می‌شود و باید در زمان خود به انجام برسد.

 

وی ادامه داد: انجمن‌های هنری محلات و دلیجان محروم از کمک‌های مالی هستند و حتی برای تمرین تئاتر سالن مناسب در اختیارشان نیست که فراهم کردن زیرساخت‌های فرهنگ و هنر وظیفه مسئولان است تا هنرمندان خود مسیر را سپری کنند.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: به لحاظ تعداد نیروی تحت اختیار در اداره ارشاد این شهرستان‌ها وضعیت مناسبی نداریم که باید تقویت شدن آنها به‌زودی انجام شود.

 

سلیمی اضافه کرد: لازمه بازگشتن رشته‌های هنری به مدار اصلی خود توسعه کار اداره ارشاد و همچنین مدیریت کردن مسائل هنری بر عهده خود هنرمندان است و در این راستا مسئولان باید به کار سیاست‌گذاری بپردازند.

 

وی افزود: کتابخانه‌های شهرستان‌های محلات و دلیجان فاقد تجهیزات مناسب و ساماندهی مطلوب هستند که باید این موضوع پیگیری و همچنین برنامه‌ریزی شود تا در مورد شخصیت‌های استان مرکزی مانند امیرکبیر، قائم‌مقام، امام خمینی(ره)، شهید چمران، شهید محلاتی و سایر شخصیت‌های استان فیلم فاخر ساخته شود.

 

انتهای پیام/
تگها: صبح محلات, فرهنگسرای محلات, مجتمع فرهنگی محلات, نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس, حجت الاسلام سلیمی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *