سلیمی در جمع راهپیمایان محلاتی:

مشکلات امروز ناشی از تسخیر پست‌های حساس توسط افراد نفوذی است/رسانه‌های غربی برای دیدن جمعیت عظیم مردم ولایت‌مدار کور است

13 دی 1396 کد خبر : 9886110642 | بازدید : 4320

صبح محلات_نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از نفوذی‌ها با تسخیر سرپل‌های اقتصادی و سیاسی مسبب مشکلات اقتصادی امروز شده‌اند و هرجا در کشور مدیریت به دست نیروهای انقلابی بوده موفق عمل کردیم.

  

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام علیرضا سلیمی، نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم شهر محلات خطاب به فتنه گران گفت: امروز همه مردم با زمان شناسی در این موقعیت حساس به میدان آمدند و یک صدا، یکپارچه و مصمم با همان شور و شعور روزهای اول انقلاب از نظام دفاع کردند و از شما به عنوان دشمنان خود بیزار هستند.

 

وی ادامه داد: امروز روز تجدید بیعت با شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری است و اگر کسی تصور کرده می‌تواند با عملیات ایذایی ملت را از مسیر انقلاب منحرف کند قطعا اشتباه می‌کند و مردم امروز با حضور خود بساط آشوب گران را جمع خواهند کرد.

 

سلیمی با جدا کردن صف مردم معترض از آشوبگران اظهار کرد: آشوبگر معترض نیست بلکه خیانت کار و جنایت کار است و کشتن انسان‌های بی گناه و تخریب اموال عمومی ربطی به اعتراض ندارد. امروز همه با گرایش‌های سیاسی مختلف با حضور خود از آشوبگران اعلام بیزاری کردند.

 

این نماینده مجلس ضمن درخواست از قوه قضائیه برای برخورد با آشوبگران گفت: کسانی که در خیابان‌ها آشوب به پا کرده و اموال عمومی مردم را تخریب کردند سربازان رژیم صهیونیستی هستند چرا که رئیس جمهور آمریکا و رژیم صهیونیستی از آنها حمایت می‌کنند.

 

وی افزود: گلایه‌های امروز مردم به حق است و باید از مسیر قانون پیگیری شود و از دولت درخواست داریم گلایه‌های مردم را بشنود و با تمام امکانات خود برای رفع آنها تلاش کنند.

 

سلیمی با اشاره به سخنان کلینتون در خصوص آموزش و سازماندهی ۵ هزار نفر برای شبکه سازی در کشور بیان کرد: کسی با آزادی مخالف نیست اما نباید اجازه دهیم هر کسی از جمله منافقین و سلطنت طلب‌ها در فضای مجازی جولان دهند و وزیر اطلاعات و وزیر ارتباطات باید مراقبت بیشتری از فضای مجازی داشته باشند.

 

اغتشاشات اخیر ضرورت استفاده از اینترنت ملی را گوشزد کرد

این نماینده مجلس تصریح کرد: با وجود تذکرات مکرر مقام معظم رهبری در خصوص راه اندازی شبکه ملی اطلاعات همچنان شاهد اقدامی مناسب در این خصوص نیستیم و مایوس کردن مردم در شبکه‌های اجتماعی از طرف دشمنان کلید خورده و بنا بر اطلاعات و آمار موجود ۷۵ درصد از پیام‌های تهیج کننده مردم از کانال های وابسته آمریکا، انگلیس و عربستان منتشر شده است.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توهم خواندن توطئه و نفوذ دشمنان از طرف برخی مسئولین اظهار کرد: قضایای چند روز اخیر نشان داد دشمن هیچگاه از توطئه علیه ایران دست نکشیده و نفوذی‌ها را باید جدی گرفت.

 

مشکلات امروز ناشی از تسخیر پست های حساس توسط افراد نفوذی است

سلیمی افزود: برخی از نفوذی‌ها با تسخیر سرپل‌های اقتصادی و سیاسی مسبب مشکلات اقتصادی امروز شده‌اند و همه باید بدانند هر کجا در کشور مدیریت در دست نیروهای انقلابی بوده موفق عمل کردیم و گاهی از اوقات با بی دقتی برخی پست‌ها را به افراد سکولار و لیبرال وطنی داده‌ایم که مشکل ساز نیز شده است.

 

رسانه های غربی برای نمایش این جمعیت عظیم کور است

وی با اشاره به کور بودن رسانه‌های غربی در ندیدن جمعیت راهپیمایی‌های امروز مردم ایران در بیعت مجدد با رهبری گفت: مردم همه با هم پشتیبان رهبری هستند و اجازه جولان ضد انقلاب در فضای موجود جامعه را نخواهند داد.

 

مزدوران اغتشاشگر با اصل اسلام مخالف هستند

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در خاتمه خاطر نشان کرد: نفوذی‌ها و مزدوران آمریکا و اسرائیل با اصل نظام و حتی با اصل اسلام نیز مخالف هستند و به همین دلیل با شعار بر علیه قرآن و اسلام به مساجد، حسینیه‌ها و تکایا حمله می‌کنند و قرآن را به آتش می‌کشند.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, نفوذی ها, مشکلات اقتصادی, آشوبگران, آشوب, فتنه انگیزی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *