نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس عنوان کرد؛

سوء استفاده دشمنان از گلایه‌های مردم/مدیریت غیر حرفه‌ای و سیاسی نارضایتی ها را افزایش می دهد

10 دی 1396 کد خبر : 9886110628 | بازدید : 4604

صبح محلات_سلیمی گفت: مردم گله مند و در مسائل اقتصادی تحت فشار هستند، تصمیمات غیر کارشناسی و اعلام یکباره حذف یارانه و افزایش قیمت بنزین موجی از نگرانی را در جامعه ایجاد کرد اما وقایع رخ داده در تجمعات نشان می‌دهد دشمن به دنبال سوء استفاده از نارضایتی مردم برای ایجاد فتنه و جنگ داخلی در ایران است.

 

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری صبح محلات در خصوص وقایع شب گذشته و تلاش برخی معاندین برای ایجاد اغتشاش در برخی نقاط کشور گفت:بخشی از مشکلات امروز مردم با موسسات مالی و اعتباری است که اموال آنها را بلوکه کرده و دولت نیز هیچ اقدام موثری در این راستا انجام نمی‌دهد، بی‌برنامگی دولت برای خروج  از این معضلات و مشکلات باعث شد مردم برای بیان اعتراض خود وارد میدان شده و افراد ضد انقلاب و سلطنت طلب‌ نیز از این موقعیت سوء استفاده کنند.

سلیمی با اشاره به ولنگاری در فضای مجازی بیان کرد: علی رغم قول مسئولین برای کنترل هوشمند فضای مجازی چنین عملی را شاهد نبودیم، در حالی که سلطنت طلب‌ها، منافقین و ضد انقلاب‌ها با موج سازی در فضای مجازی جولان می‌دادند، مسئولین نتوانستند فضا را مدیریت کنند.

 

مردم گله مندند ولی مسیر سوء استفاده دشمنان را خواهند بست

این نماینده مجلس در ادامه گفت: گلایه‌مندی برخی مردم از عملکرد مدیران به حق است، اما مردم این مرز و بوم با اصل نظام جمهوری اسلامی ایران مشکلی ندارند، چرا که به خاطر این نظام خون‌ها داده‌اند و در صورت تلاش دشمنان برای بهره برداری از اتفاقات پیش آمده، وارد میدان شده و مسیر سوء استفاده آنها را می‌بندند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با توصیه به همه مسئولان برای کنارگذاشتن اختلافات کوچک و تلاش برای رفع مشکلات مردم گفت: متاسفانه مدیران اقتصادی دولت، افرادی سیاسی هستند و زمانی که کار دست کاردان نباشد کشور با مشکل مواجه خواهد شد، انتصابات حزبی، تغییر اتوبوسی و مدیریت غیر حرفه‌ای و سیاسی نه تنها گره از مشکلات مردم باز نمی‌کند، بلکه بر حجم مشکلات آن‌ها نیز می‌افزاید و این خود موجب نارضایتی مردم می‌شود.

سلیمی همچنین ارائه آمار غیر واقعی را زمینه ساز گلایه مندی مردم دانست و بیان کرد: مسئولینی که راه‌حل رفع مشکلات کشور را به برجام گره زده بودند، بعد از شکست این بسته تو خالی باید به وضوح دریافته باشند که اتکا به اراده و توان داخلی راه حل اساسی رفع مشکلات کشور است.

 

دشمنان صحنه گردان اعتراضات مردمی شدند

وی همچنین تاکید کرد: امروز نباید اجازه دهیم دشمنانی که با کیان کشور مخالفند و مردم ایران را تروریست می‌خوانند، صحنه گردان اعتراضات مردمی باشند و از اعتراضات به حق آنها، سوء استفاده کنند.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه  مردم گله مند و در مسائل اقتصادی تحت فشار هستند و تصمیمات غیر کارشناسی و اعلام یکباره حذف یارانه و افزایش قیمت بنزین موجی از نگرانی را در جامعه ایجاد کرده است، افزود: وقایعی که در تجمعات رخ داد، نشان می‌دهد، دشمن به دنبال سوء استفاده از تجمعات اعتراضی است و آموزش ساخت بمب به مردم در شیکه های اجتماعی وابسته به معاندین،منافقین و دشمنان نظام نشان از تلاش دشمن برای ایجاد فتنه جدید، جنگ داخلی و تبدیل ایران به سوریه‌ای دیگر دارد.

 

توطئه دشمنان توهم نیست

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در پایان با انتقاد از کسانی که توطئه دشمنان خارجی را توهم می‌دانستند خاطر نشان کرد: حوادث اخیر نشان می‌دهد، اگر مردم ولایتمدار ایران از توطئه دشمنان خارجی غافل شوند، ضربه‌ خواهند خورد چرا که دشمنان منتظر حادثه‌ای کوچک برای موج سواری هستند و سلطنت طلب‌ها باید بدانند رو سیاه‌تر از آن هستند که مورد پذیرش مردم باشند.

انتهای پیام/ش
تگها: صبح محلات, علیرضا سلیمی, نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس, اعتراضات مردمی, سوء استفاده دشمنان, سوری سازی ایران, ایجاد جنگ داخلی, گلایه مندی مردم

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *