«زینی وند» به «زمانی قمی» ملحق شد

فرماندار محلات عازم یزد می‌شود/آغاز گمانه‌زنی‌ها برای فرماندار آینده

27 آذر 1396 کد خبر : 9886110525 | بازدید : 2888

صبح محلات_با صدور حکم «سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع» استانداری یزد برای «علی زینی‌وند» فرماندار فعلی محلات، به زودی سکان فرمانداری محلات را به شخص دیگری واگذار خواهد کرد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، 12 ماه پیش با معرفی «محمود زمانی قمی» استاندار وقت استان مرکزی و با حکم وزیر کشور، مسئولیت فرمانداری شهرستان محلات به «علی زینی‌وند» واگذار شد، انتصابی در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا.

 

با پایان کار انتخابات و پیروزی مجدد «حسن روحانی» به عنوان رئیس جمهور و پس از استقرار دولت دوازدهم روند تغییر استانداران آغاز و با توجه به سوابق مسئولیتی «زینی‌وند» گمانه زنی و شایعات در خصوص جابجایی وی به مسئولیتی بالاتر فراگیر شد.

 

فرماندار محلات اما در مصاحبه‌ها و گفت و شنود‌ها با رد شایعات در خصوص پایان کارش در فرمانداری محلات گفته بود تا پایان حکم سه ساله‌ام در محلات باقی خواهم ماند.

 

مهر ماه سال جاری با انتصاب «سیدعلی آقازاده» به سمت استانداری مرکزی و همچنین انتصاب «محمود زمانی‌قمی» استاندار سابق مرکزی به عنوان استاندار یزد و کاهش روند تغییرات مدیریتی در سطح کشور، شایعات در خصوص تغییر فرماندار محلات نیز پایان یافت.

 

در حالی که بازار شایعات در خصوص تغییر فرماندار محلات به پایان رسیده بود، پیش از ظهر امروز با انتشار خبر انتصاب زینی وند به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد در سایت رسمی این استانداری، از امروز شایعات در خصوص فرماندار آینده شهرستان محلات و علل این تغییر در جامعه و شبکه‌های اجتماعی گرم تر شده است.

 

از زمان روی کار آمدن حسن روحانی در دولت یازدهم تا کنون غلامعلی یارمحمدی، سیداحمد سجادی و علی زینی وند هرکدام به ترتیب به مدت 13، 26 و 12 ماه در پست فرمانداری محلات حضور داشته‌اند.

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, فرماندار محلات, انتصاب, تغییر مدیران, استانداری یزد

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *