فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

سپاه از ادامه کار خود در عرصه عمران و آبادانی کوتاه نمی‌آید/مردمی بودن رمز موفقیت این نهاد انقلابی

23 آذر 1396 کد خبر : 9886110456 | بازدید : 1373

صبح محلات_فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: در هر کار و پروژه‌ای سپاه حضور داشته و با وجود بدهی سنگین دولت، سپاه از ادامه کار خود در عرصه عمران و آبادانی کوتاه نمی‌آید.

 

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محلات سپاه را یک نهاد انقلابی و مردمی دانست و گفت: اگر امروز هم سپاه در کشور و منطقه منشأ اثر است، به سبب پشتیبانی و حمایت مردم است.

 

وی افزود: بسیج و سپاه در ساختار خود باید از نظر اعتقادی و ایمانی خود را تقویت و در جامعه نیز نقش آفرینی کند، و به دلیل همین ساختار مردمی و بسیج کنندگی، سپاه توانسته بسیاری از کارها را بدون در نظر گرفتن اعتبار و محاسبات ریاضی انجام دهد.

 

 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به بدهی ۳۰ هزار میلیارد تومانی دولت به سپاه گفت: سپاه افتخار می‌کند که زیر نظر مقام معظم رهبری و تنها با نظر فرمانده کل قوا، بدون در نظر گرفتن محاسبات دنیوی فعالیت دارد.

 

وی ادامه داد: در هر کار و پروژه‌ای سپاه حضور داشته و با وجود بدهی سنگین دولت، سپاه از ادامه کار خود در عرصه عمران و آبادانی کوتاه نمی‌آید.

 

فرمانده سپاه روح الله با اشاره کمک بدون چشم‌داشت سپاه به زلزله زدگان کرمانشاه اظهار کرد: همه مسئولین باید در راستای تقویتِ بسیج تلاش کنند، این خواسته امام(ره) و مقاوم معظم رهبری است.

 

وی مبانی حرکت سپاه را اسلام، حاکمیت اسلامی، قانون اساسی و پیروی از سیره امام(ره) و ولایت مطلقه فقیه عنوان و تصریح کرد: سپاه در دفاع از ارزش های انقلاب، ولایت پذیری و دفاع از جبهه روحانیت و مرجعیت دینی که این روز‌ها به شدت مورد هجمه قرار گرفته است برای خود حد و مرزی نمی‌شناسد.

 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در خاتمه خاطرنشان کرد: سپاه نیرویی توانمند برای کمک به پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است.

 

در این مراسم سرهنگ دوم پاسدار نعمت‌الله نجفی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محلات معارفه و از زحمات سرهنگ دوم پاسدار علی مطلبی تکریم شد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, تکریم و معارفه, فرمانده ناحیه مقاومت محلات, سپاه ناحیه محلات, سردار کریمی, سپاه روح الله استان مرکزی, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *