قاتل فراری دامدار و چوپان محلاتی دستگیر شد

17 آذر 1396 کد خبر : 9886110308 | بازدید : 1383

صبح محلات_فرماندهی انتظامی شهرستان محلات از دستگیری قاتل فراری دامدار و چوپان محلاتی خبر داد.

 

 

سرهنگ جعفر شمس بیرانوند فرماندهی انتظامی شهرستان محلات در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات با اشاره به دستگیری قاتل فراری دامدار و چوپان محلاتی گفت: با اقدامات فنی و اطلاعاتی مجموعه فرماندهی انتظامی شهرستان محلات، قاتل فراری دامدار و چوپان محلاتی 48 ساعت پس از جنایت در یکی از استان‌های همجوار دستگیر شد.

 

وی ادامه داد: با توجه به ادامه روند بررسی پرونده این جنایت، جزئیات آن پس از تکمیل پرونده و تحقیقات پلیس اطلاع رسانی خواهد شد.

 

پانزدهم آذر ماه سال جاری به دنبال کشف پیکر بی جان یکی از دامداران محلات در منطقه «اروج» شهر محلات در حالی که گمان می‌رفت این دامدار بر اثر حمله حیوانات وحشی فوت شده، در تحقیقات اولیه مشخص شد دامدار محلاتی به قتل رسیده است.

 

در ادامه تحقیقات پلیس برای شناسایی قاتل یا قاتلین، جسد یکی از چوپانان این دامدار نیز در کوه‌های منطقه کشف و پیکر نیمه جان چوپان دیگری نیز که به شدت از ناحیه سر مجروح شده بود یافت و  شناسایی شد.

 

با بهبود حال تنها مصدوم حادثه و کسب اطلاع از جزئیات این جنایت و پس از تشکیل پرونده، قاتل شناسایی و در ادامه تحقیقات و تلاش‌های پلیس برای دستگیری عامل جنایت، قاتل در یکی از استان‌های همجوار در مخفیگاه خود شناسایی و دستگیر شد.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, دستگیری قاتل, دستگیری قاتل فراری, قتل دامدار و چوپان محلات, شناسایی قاتل و چوپان محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران

احسان

17/09/1396 - 15:49
چه دنیایی شده
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *