آغاز بكار پايگاه ثابت طرح سنجش تحصيلي نوآموزان بدو ورود به دبستان در شهرستان محلات

30 خرداد 1392 کد خبر : 98861103 | بازدید : 1092

مدير آموزش و پرورش شهرستان محلات از آغاز بكار طرح سنجش تحصيلي نوآموزان بدو ورود به دبستان با همكاري شبکه بهداشت و درمان این شهرستان خبر داد .
رحیم امیری افزود :  در اين طرح نو آموزان بدو ورود به دبستان در زمينه بينايي،شنوايي،آمادگي تحصيلي،اختلالات رفتاري،دهان و دندان مورد معاينات عمومي پزشكي قرار مي گيرند.
وي بيان كرد :  تمامي نوآموزان پس از انجام معاينات ذكر شده، با دريافت دفترچه سلامت به مدارس معرفي مي شوند و مواردي كه نياز به معاينات تخصصي داشته باشند به مراكز تخصصي معرفي خواهند شد .مدير آموزش و پرورش شهرستان محلات افزود: طرح سنجش نو آموزان بدو ورود به دبستان در شهرستان محلات از روز 25خرداد آغاز و بمدت یک ماه ادامه دارد و اولياي دانش آموزان مي توانند براساس نوبت های تعیین شده برای نوآموزان هر آموزشگاه با دريافت معرفي نامه از مدارس به پايگاه سنجش واقع در دبستان حسین مجد مراجعه و نسبت به سنجش سلامت جسماني و آمادگي تحصيلي فرزند خود اقدام كنند.
امیری گفت: اجراي اين طرح در شناخت سلامت رواني و جسمي دانش آموزان و پيشرفت تحصيلي آنان در آينده مي تواند تأثيرات بسزايي داشته باشد. وي هدف از اجراي  اين طرح را كمك به بهبود كيفي سطح  آموزش  و يادگيري نو آموزان و همچنين سلامت رواني و جسماني آنان به منظور استفاده در برنامه ريزي آموزشي و بهداشتي متناسب با استعداد كودكان دانست و افزود :  امسال  با برنامه ريزي  صورت گرفته حدود 660 نو آموز بدو ورود به دبستان  در شهرستان محلات تحت پوشش  طرح سنجش سلامت جسماني و آمادگي تحصيلي قرار خواهند گرفت .
تگها: پایگاه, ثابت, سنجش, تحصیلی, نوآموزان, بدو, ورود, به, مدرسه, شهرستان, محلات, آموزش و پرورش

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *