نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاورد‌های معلولین محلات گشایش یافت+عکس

12 آذر 1396 کد خبر : 9886110249 | بازدید : 2768

صبح محلات_ همزمان با 12 آذر روز جهانی معلولین، نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاورد‌های معلولین محلات با حضور جمعی از مسئولین گشایش یافت.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، علی زینی وند، فرماندار محلات صبح امروز در حاشیه افتتاح نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای معلولین محلات گفت: مسئولان باید در توسعه و ایجاد مبلمان شهری با توجه به نیاز قشر معلول جامعه حرکت کنند چراکه معلولین بخشی از افراد جامعه و در گوشه و کنار همین شهر، در کنار ما در حال زندگی کردن هستند.

وی در ادامه معلولین را دارای توانمندی‌هایی فراتر از افراد سالم معرفی و بیان کرد: باید به معلولین به صورت ویژه توجه کرد و وظیفه تک تک مسئولین فراهم کردن مقدمات استفاده از خدمات و تسهیلات دولتی و اجتماعی برای معلولین در کنار سایر افراد جامعه است.

زینی وند با اشاره به افزایش درک و آگاهی مردم جامعه در برخورد با معلولین تصریح کرد  :امروز ضرورت توجه به نیازهای روحی و جسمی معلولین در تهیه و توزیع امکانات شهری به خوبی درک شده و امیدواریم در آینده شاهد پیشرفت هرچه بیشتری امکانات شهری برای بهره مندی هرچه بیشتر معلولین باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همنوا شدن و مراقبت از معلولین روحیه خواستی می‌طلبد و هر کسی که با معلولین همدم می‌شود، قطعا به انسانی متفاوت‌ از نظر سلامت روحی و هویت انسانی تبدیل خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, روز جهانی معلولین, نمایشگاه دستاوردهای معلولین, شهرستان محلات, بهزیستی, فرمانداری محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *