مرکز تحقیقات گل و گیاه محلات به پژوهشگاه ارتقا پیدا کرد

30 خرداد 1392 کد خبر : 98861102 | بازدید : 1686

به گزارش صبح محلات و به نقل از گل سیتی سومین جلسه شورای اداری شهرستان محلات با حضور مسوولان دستگاه‌های دولتی شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا ) – منطقه مرکزی، فرماندار محلات در این جلسه با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات این حضور حماسی را یک پیروزی دیگر برای ملت ایران توصیف کرد.

غلامعلی یارمحمدی در ادامه از اختصاص سه ردیف بودجه ملی برای شهرستان خبر داد و اظهار داشت: با همت و پیگیری نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی به تازگی سه ردیف بودجه ملی برای شهرستان تخصیص یافته است.

وی تصریح کرد: مرکز تحقیقات گل و گیاهان شهرستان به پژوهشگاه ارتقا پیدا کرد و دارای ردیف بودجه ملی شد و از این پس به طور مستقل فعالیت خواهد کرد.

فرماندار بیان کرد: دانشگاه دولتی شهرستان نیز یکی دیگر از نهادهایی بود که ردیف بودجه ملی برای آن اخذ شده و قطعا در رشد و شکوفایی این دانشگاه اثرگذار خواهد بود.

یارمحمدی خاطر نشان کرد: برای دانشگاه پیراپزشکی نیز ردیف بودجه ملی اختصاص پیدا کرد و امیدواریم با اقدامات صورت گرفته از مهرماه بتوانیم دانشجوی این رشته را نیز در شهرستان جذب کنیم.

 

منبع: گل سیتی
تگها: مرکز, ملی, تحقیقات, گل, گیاه, زینتی, شهرستان, محلات, ارتقاء, پژوهشگاه

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *