فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات عنوان کرد؛

پیش بینی اجرای 48 برنامه در هفته بسیج در شهرستان محلات

30 آبان 1396 کد خبر : 9886110022 | بازدید : 1329

صبح محلات_فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، همزمان با هفته بسیج 48 برنامه متنوع در سطح شهرستان محلات برگزار خواهد شد.

 

سرهنگ دوم پاسدار علی مطلبی فرمانده ناحیه مقاومتی بسیج شهرستان محلات در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات ضمن گرامی داشت هفته بسیج گفت: در طول هفته بسیج 48 عنوان برنامه متنوع با متناسب با رویکرد جدید سازمان بسیج مستضعفین در سطح شهرستان محلات برگزار خواهد شود.

وی در ادامه و در تشریح مهمترین عناوین برنامه‌های هفته بسیج اظهار کرد: برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و نمایشگاه عفاف حجاب، برگزاری همایش میقات صالحین با حضور متربیان و خانواده آنان در نماز جمعه و همچنین همایش یک مسجد، یک فرمانده، یک خاطره بخشی از برنامه‌های پیش بینی شده در این هفته است.

مطلبی همچنین با اشاره به تاکیدات ویژه مقام معظم رهبری و سازمان بسیج به تحقق اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی بیان کرد: برگزاری کارگاه علمی و تخصصی اقتصاد مقاومتی ویژه فعالان اقتصادی شهرستان، اردوهای جهادی و خدمات پزشکی رایگان نیز بخشی دیگر از برنامه‌های این هفته است.

فرمانده ناحیه مقاومتی بسیج محلات در خاتمه با اشاره به آغاز گشت‌های محله محور با ابلاغیه‌ی جدید سازمان بسیج برای مدت سه سال در سطح شهرستان از هفته بسیج خاطر نشان کرد: برگزاری رزمایش سایبری و رسانه‌ای در هفته بسیج با حضور گردان‌های سایبری بسیج، دیدار با خانواده های شهدا و ائمه جمعه شهرستان و گلباران قبور شهدای شهرستان از مهمترین برنامه‌ها هفته گرامی داشت بسیج در شهرستان خواهد بود.

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, هفته بسیج, فرمانده ناحیه مقاومت بسیج, شهرستان محلات, اقتصاد مقاومتی, رزمایش سایبری, فضای مجازی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *