کلماتی که با شنیدن نام ترامپ برای مردم آمریکا تداعی می‌شود

23 آذر 1396 کد خبر : 9886110450 | بازدید : 712

به تازگی نتایج یک نظرسنجی در آمریکا منتشر شده است که در آن از پاسخگویان پرسیده شده هنگامی که نام ترامپ می‌آید، به یاد چه کلماتی می‌افتید.

به گزارش صبح محلات به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان،نتایج تازه‌ترین نظرسنجی نشان می‌دهد که مردم آمریکا هنگامی که نام ترامپ می‌آید،‌ به یاد کلماتی همچون «احمق»، «دروغگو» و «عوضی» می‌افتند.

 

نتایج این نظرسنجی که از سوی دانشگاه کوینیپیاک انجام شده است روز سه‌شنبه منتشر شد.

 

در این نظرسنجی تلفنی از مردم پرسیده شده بود که «زمانی که به رئیس جمهور ترامپ فکر می‌کنید، اولین کلمه‌ای که به ذهنتان می‌آید کدام است؟». فراوانی پاسخ‌های مشارکت‌کنندگان در این نظرسنجی به ترتیب شامل «احمق»، «دروغگو»، «بی‌کفایت»، «عوضی»، «کودن»، «گستاخ» و «حال به‌هم زن» بود.

 

معاون مدیر بخش نظرسنجی دانشگاه کوینیپیاک درباره نتایج حاصل از این نظرسنجی می‌گوید که رئیس جمهوری دونالد ترامپ به توهین‌گری شهره است و در مقابل با واکنش جامعه نیز مواجه می‌شود. عبارت «احمق» تنها یکی از سلسله توهین‌هایی است که رأی‌دهندگان آمریکایی درباره وی به‌کار می‌برند.

 

نتایج منتشر شده نشان می‌دهد که کلماتی دیگر همچون «کاسب»، «نادان»، «قدرتمند» و «شرور» نیز از دیگر مواردی هستند که در هنگام یاد کردن از ترامپ به ذهن رأی‌دهندگان آمریکایی خطور می‌کند.

 

همچنین این نظرسنجی نشان داد که حدود 57 درصد رأی‌دهندگان آمریکایی عملکرد ترامپ را تأیید نمی‌کنند و تنها 37 درصد عملکرد وی را تأیید می‌کنند.

 

منبع:تسنیم

 

 
تگها: صبح محلات, کلماتی, ترامپ, مردم, آمریکا, تداعی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *