تیر‌اندازی در اداره کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد/ فرد مسلح دستگیر شد

15 آبان 1396 کد خبر : 988619715 | بازدید : 1875


یک ارباب رجوع در اداره کل تعاون، رفاه و کار اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به سمت کارمند این اداره تیراندازی کرد.
به گزارش صبح محلات به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ صابر مظاهری با بیان اینکه دقایقی پیش یک ارباب رجوع مسلح در اداره کل تعاون، رفاه و کار اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد نسبت به تیراندازی به سمت یک کارمند این اداره اقدام کرد اظهار داشت:  فردی بنام" ف-م" از اعضای یکی از شرکت‌های تعاونی‌ با مراجعه به اتاق یکی از همکاران قصد جان وی را داشت.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد افزود: این فرد با همراه داشتن یک قبضه سلاح کلاشینکف و دو خشاب با روبند وارد اتاق کارمند اداره کار شده که فرد به محض باز کردن کیف با هدف بیرون آوردن اسلحه با مقاومت این کارمند روبه رو می شود و به طور کور اقدام به تیراندازی می‌کند.

وی عنوان کرد: هم اکنون کارمند اداره کار کهگیلویه و بویراحمد از ناحیه سر مصدوم و در بیمارستان به سر می‌برد و البته حال عمومی وی رضایت بخش است.

فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارباب رجوع مسلح اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان دستگیر شد.

سردار مهدی انصاری  گفت :این فرد در اظهارات اولیه خود عنوان کرده قصد خودکشی داشته و تصمیمی برای کشتن کارمند اداره نداشته است.

انصاری با بیان اینکه ارباب رجوع مسلح اداره کار استان تیراندازی نکرده است، ابراز کرد: جزئیات هم اکنون توسط پلیس در دست بررسی است.
تگها: صبح محلات, تیر‌اندازی, اداره کار, رفاه اجتماعی, کهگیلویه و بویراحمد, فرد مسلح, دستگیر

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *