آمار مصدومان چهارشنبه آخر سال در استان مرکزی به ۱۰۹ نفر رسید

26 اسفند 1395 کد خبر : 988616288 | بازدید : 1126

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان مرکزی گفت: تا ساعت ۸:۳۰ صبح روز چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ یکصد و نه نفر در استان مرکزی دچار مصدومیت شدند که توسط اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستانی از خدمات درمانی لازم بهره مند شدند.

به گزارش صبح محلات به نقل ازدیارافتاب,فرزین خشنودی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار دیار آفتاب؛در خصوص آخرین آمار مصدومین چهارشنبه آخر سال در این استان گفت:آمار مصدومان چهارشنبه آخر سال در استان مرکزی به ۱۰۹ نفر رسید، از این تعداد مصدوم  ۷۸  مورد از مصدومین درشهر اراک و ۳۱ مصدومیت نیز در شهرستانهای استان به وقوع پیوسته است.

 

خوشنودی اظهار کرد: در شب چهارشنبه آخر امسال ۲۱ حادثه در شهر ساوه، ۷ مورد در شهرستان محلات و ۳ مورد حادثه در شهر کمیجان اتفاق افتاده است و از سایر شهرستانهای استان حادثه ای گزارش نشده است.

 

وی ادامه داد: بیشتر مصدومین آقایان می باشند که اکثرا در رده سنی ۱۰ تا ۲۵ ساله قرار دارند.

 

رئیس مرکز مدیریت اورژانس استان مرکزی تصریح کرد: بیشترین نوع آسیب مربوط به سوختگی، آسیب به اندامها و چشم بوده است که علت اصلی آنها  انفجار نارنجک و ترقه می باشد.

 

خشنودی خاطرنشان کرد: بیش از دویست و پنجاه پزشک، پرستار، تکنسین فوریت های پزشکی در چهل و چهار پایگاه شهری و جاده ای با بکارگیری حدود پنجاه و هفت دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس کلیه مناطق استان مرکزی را پوشش امدادی دادند و آمبولانس های اورژانس ۱۱۵ جهت امدادرسانی سریعتر به مصدومین و مجروحین احتمالی در محل های امن در شهرهای استان استقرار داشتند.
تگها: صبح محلات, آمار, مصدومان, چهارشنبه, آخر سال, استان مرکزی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *