صدا و سیما صدای رسای ملت های مظلوم است

20 شهریور 1396 کد خبر : 988618838 | بازدید : 131

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: آنچه که در کشتار مسلمانان میانمار شاهد هستیم دست های پنهان و آشکار آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

به گزارش صبح محلات به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان,صدا و سیما صدای رسای ملت های مظلوم است کاظم جلالی نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:آنچه که ما در اختلاف کشورهای اسلامی می بینیم از جمله آنچه که در بحث مربوط به کشتار مسلمانان میانمار شاهد هستیم بدون تردید دست های پنهان و آشکار آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

 

جلالی ضمن بیان این مطلب افزود: وقتی جایزه صلح نوبل را به خانم سوچی می دهند در حالی که در کشور او دست پلیس میانمار به کشتار انسان های بیگناه آلوده است بار دیگر ادعای دروغین دفاع از حقوق بشر به اثبات می رسد و نشان می دهد که آمریکا و اسرائیل اعتقادی درونی واقعی و جهان شمول به دموکراسی و حقوق بشر نداشته و اندیشه صلح در سر ندارد.

 

 

وی گفت: صدا و سیماي ما که همواره صدای رسای ملت های مظلوم بوده و باید باشد در پوشش اخبار مرتبط به این کشتار جمعی، به درایت و درستی عمل کرد و سرچشمه های این جنایت بشری را نشانه گرفت. جلالی افزود: عملکرد صدا و سیما در پوشش اخبار مربوط به کشتار مسلمانان میانمار و تحلیل هایش قابل دفاع بوده و انتظار می رود که رسانه ملی به عنوان صدای رسای ملت های مظلوم مسلمان ضمن اطلاع رسانی درباره این جنایت هولناک،از دست های آلوده آمریکا و رژیم صهیونیستی در طراحی و حمایت از این جنایت پرده برداشته و روشنگری کند.

 

 شایان ذکر است محمود صادقی از نمایندگان مجلس دیشب در صفحه توییتر خود نسبت به عملکرد رسانه ملی در خصوص طرح نام آمریکا در وقایع میانمار اعتراض کرده بود.
تگها: صبح محلات, صدا و سیما, صدا, رسا, ملت, مظلوم

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *