۲۶۰۷ ناشر داخلی متقاضی حضور در نمایشگاه کتاب تهران شدند

18 اسفند 1395 کد خبر : 988616193 | بازدید : 15319

مهلت ثبت نام از ناشران داخلی برای شرکت در سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران، ساعت ۲۴ دیروز ۱۵ اسفند پایان یافت و بر اساس آخرین آمار، ۲۶۰۷ ناشر از سراسر کشور متقاضی حضور در نمایشگاه سی‌ام شدند.

به گزارش صبح محلات به نقل از مهر,هومان حسن‌پور مدیر کمیته ناشران داخلی سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پیش از ظهر امروز دوشنبه ۱۶ اسفند در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به اتمام مهلت ثبت نام از ناشران داخلی برای حضور در این نمایشگاه در ساعت ۲۴ روز گذشته، آمار نهایی ناشران متقاضی شرکت در نمایشگاه سی‌ام را اعلام کرد.

 

وی افزود: در بخش کودک ۳۷۳ ناشر، در بخش عمومی ۱۵۴۵ ناشر، در بخش دانشگاهی ۵۵۲ و در بخش آموزشی ۱۳۷ ناشر، و در مجموع ۲۶۰۷ ناشر متقاضی حضور در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شده‌اند.

 

در عین حال به گفته حسن‌پور، آمارهای یادشده تا پایان مهلت ثبت‌نام از ناشران داخلی و مربوط به درخواست‌های ثبت نام از طرف ناشران و در واقع ثبت نام موقت آنهاست. در این مرحله (ثبت نام اولیه) ناشران با ثبت درخواست خود، به عنوان متقاضی دریافت غرفه شناخته می‌شوند. پس از آن، کار بررسی این درخواست‌ها و اینکه آیا شرایط اختصاص غرفه را دارند یا خیر، از طریق پیامک، پست الکترونیکی و سایت ثبت‌نام، به اطلاع آنها خواهد رسید. تنها پس از اعلام متراژ غرفه و پرداخت صورتحساب از طریق درگاه بانک است که ثبت نام ناشران، قطعی خواهد شد.

 

بنا بر اعلام این مقام مسئول در نمایشگاه کتاب، با توجه به زمانبر بودن به روز شدن آمارهای موسسه خانه کتاب و لزوم تطابق اطلاعات آنها با اطلاعات ناشران متقاضی ثبت نام در نمایشگاه و همچنین انجام کارهای مربوط به صورتحساب غرفه و غیره، احتمال اینکه اعلام تعداد ناشران داخلی حاضر در نمایشگاه کتاب ۹۶ به روزهای ابتدایی سال آینده موکول شود، بسیار زیاد است.

 

یادآوری می‌شود، سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.
تگها: صبح محلات, ناشر داخلی, متقاضی, نمایشگاه کتاب, تهران

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *